Trish Stratus gospodarzem Money in the Bank, Podsumowanie SmackDown

Giero
Newsów: 2046

W piątek okazało się, że Trish Stratus będzie pełniła rolę gospodarza gali Money in the Bank. Oczywiście jest to związane głównie z lokalizacją tego Premium Live Eventu, czyli z Kanadą.
_________________________________

Już w Toronto odbyło się także najnowsze SmackDown. Show otworzyli uczestnicy męskiego Money in the Bank Ladder Matchu. Konfrontacja słowna szybko przerodziła się w brawl.

Link do filmu


Na otwarcie akcji ringowej Street Profits pokonali Pretty Deadly.

Link do filmu


Bianca Belair i Jade Cargill pokonały Indi Hartwell oraz Candice LeRae. Przy okazji zapowiedziały, że ich celem jest odzyskanie mistrzostw tag team.

Link do filmu


Zgodnie z zapowiedziami następnie w ringu pojawili się WWE Undisputed Champion Cody Rhodes, Kevin Owens i Randy Orton. Panowie odnieśli się do ich nadchodzącej walki z Bloodline. Ale szczególnie osobiste ambicje przed tym pojedynkiem ma KO, który przyznał, iż od kilku dni jego matka walczy o zdrowie w szpitalu. W normalnych okolicznościach jego rodzice zapewne byliby obecnie wśród publiczności zarówno na tym SmackDown, jak i Money in the Bank. Owens stwierdził, że pewnie też nikt nie miałby mu za złe, jakby wycofał się z najbliższej walki. Ale to nie jest w jego naturze i ma też świadomość, ile rodzice włożyli od siebie, by mógł być w miejscu, w którym jest.

Link do filmu


Bayley pokonała Piper Niven, a przy okazji doszło do zamieszania z udziałem uczestniczek kobiecego Money in the Bank Ladder Matchu.

Link do filmu


W walce wieczoru #DIY pokonali A-Town Down Under i po raz pierwszy sięgnęli po tytuły tag team w głównym rosterze.

Link do filmu


Na koniec wyemitowano promo Solo Sikoi z wiadomościami w kierunku Cody'ego Rhodesa i Romana Reignsa.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy