WWE 2k23 Even Stronger

Najnowsze artykuły

Najpopularniejsze

Kalendarium dnia

2012
Na Sun Life Stadium w Miami odbyła się WrestleMania 28. Pierwszy raz przed PPV WWE transmitowano pre-show, na którym odbył się Three Way Tag Team Match: Primo/Epico vs Justin Gabriel/Tyson Kidd vs The Usos. W głównej części gali Sheamus pokonał Daniela Bryana w 18 sekund i zdobył World Heavyweight Championship. The Undertaker drugi raz z rzędu wygrał z Triple H'em. Tym razem był to Hell in a Cell Match z Shawnem Michaelsem jako sędzią specjalnym. W main evencie John Cena przegrał z The Rockiem w walce reklamowanej jako "once in a lifetime".
2007
Vince McMahon musi ogolić głowę w wyniku przegranego pojedynku Battle Of The Billionaires pomiędzy jego zawodnikiem - Umagą, a zawodnikiem Donalda Trumpa - Bobbym Lashleyem.
2006
W WWE po raz pierwszy od prawie 10 lat pojawia się Bret "Hitman" Hart. Ma to związek z dodaniem zawodnika do WWE Hall of Fame. Bret był wprowadzony przez Steve'a Austina. Innym wprowadzonym do hali sław zawodnikiem jest zmarły w 2005 roku Eddie Guerrero.
2001
Na "WrestleMania X-Seven" zasiadło 67,925 fanow. W Main Evencie heel turn przeszedł Stone Cold i po raz piąty zdobył WWF World Heavyweight Title.
1957
Danny Hodge pojawił się na okładce Sports Illustrated.

Urodziny

Wrestlerzy obchodzący dziś urodziny: Amy Carwford (52) Warren Travis Tomko (47) Randall Keith Orton (43) Jesse Sorensen (34)

Wrestlerzy obchodzący urodziny w ciągu następnych 3 dni: Warren Travis Tomko (47) Randall Keith Orton (43) Jerome Fleisch (43) Jack Evans (41) Scorpio Sky (40) Lance Evers (54) Monty Brown (53) Ulf Nadrowski (57) Tony N. Roy (54) Jacob Southwick (33) (42) Chelsea Green (32)

Wrestling w Telewizji

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy