Najnowsze artykuły

Wrestling w Telewizji

Najpopularniejsze

Najnowsze wyniki

Kalendarium dnia

2015
Na Monday Night Raw doszło do walki o tytuł Stanów Zjednoczonych między Cesaro a Johnem Ceną. Według wielu osób była to jedna z najlepszych walk w 2015r.
2014
John Cena wygrywa zwakowany pas WWE World Heavyweight po tym, jak ściąga go w Ladder Matchu na Money in the Bank PPV. Jego przeciwnikami byli Alberto Del Rio, Bray Wyatt, Cesaro, Kane, Randy Orton, Roman Reigns i Sheamus.
2013
Chris Sabin wygrał mistrzostwo X Division na tapingach Impact Wrestling. Tym samym zapewnił sobie walkę z Bullym Rayem na Destination X.
2012
Nowym mistrzem telewizyjnym RoH został Adam Cole. Pokonał on na nagraniach TV Rodericka Stronga.
2008
Na gali Night of Champions występujący na gali SmackDown Triple H broni mistrzowskiego pasa w walce z występującym na gali RAW Johnem Ceną. Jednocześnie Batista nie pokonuje występującego na SmackDown Edge'a. Pas ECW zdobywa Mark Henry, pokonując aktualnego mistrza - Kane'a oraz Big Showa.
1999
Hardy Boyz zostali nowymi mistrzami drużynowymi WWF, pokonując na Raw APA.
1996
Sid Vicious powrócił do wrestlingu do federacji WWF (zastąpił Ultimate Warriora) i pokonał Owena Harta.
1937
Bronko Nagurski pokonał Deana Dettona w Minneapolis w Minnesocie i wygrał jedną z wielu istniejących wersji World Heavyweight Title.
1931
Jim Lindos po praz pierwszy w historii podczas walki zastosował sleepera przeciwko Rayowi Steele'owi na Yankee Stadium w Nowym Jorku.

Ostatnio na forum

Najczęściej komentowane

Urodziny

Wrestlerzy obchodzący dziś urodziny: Leonce Cormier (74)

Wrestlerzy obchodzący urodziny w ciągu następnych 3 dni: James Cox (47) Leonce Cormier (74) Terrence Funk (78) Andres Alejandro Palomeque Gonzalez (51) Bret Sergant Hart (65) Scott Garland (52) Victoria Crawford (36) Cody Garrett Runnels (37) David K. Charwood (38) Kamil Manuszewski (32)

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy