Status Rondy Rousey względem AEW i ROH

Giero
Newsów: 1800

W ten weekend dość zaskakującą informacją był występ Rondy Rousey na tapingach Ring of Honor.

Ronda w piątek pojawiła się nie tylko na zapleczu piątkowych nagrań do AEW Rampage i Collision, ale i... wystąpiła w trakcie tapingów do tygodniówek ROH. Była tag team partnerką Mariny Shafir, a ich rywalkami były Athena i Billie Starkz.W ostatnich godzinach w mediach pojawiło się więcej wieści na temat statusu byłej mistrzyni WWE i UFC. Okazuje się, że to był raczej jednorazowy występ, by zachęcić fanów do subskrybowania platformy Honor Club. To właśnie jedynie tam można na razie oglądać tygodniówki ROH.

Sam Tony Khan odniósł się do tego podczas Media Scrumu po Full Gear. Potwierdził, że nie doszło do żadnego podpisania kontraktu z Rondą. Ale jeżeli będzie taka możliwość i sama Rousey będzie do tego chętna, to chciałby korzystać z jej usług w przyszłości.

Gdy Ronda pojawiła się na tapingach, wiele osób podchwyciło temat, iż to ona może zadebiutować na Full Gear jako nowy nabytek All Elite Wrestling. Jak wiadomo - koniec końców organizacja potwierdziła nawiązanie stałej umowy z Willem Ospreayem.

Ronda Rousey

dodane przez Giero w dniu: 19-11-2023 18:02:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy