WWE 2k23 Even Stronger

Status ROH, sytuacja kontraktowa Goldberga, Duggan z nowotworem, Rose o inspiracjach

Giero
Newsów: 1587

Ostatnio w mediach pojawia się sporo informacji wokół aktualnej sytuacji Ring of Honor. Reasumując, w tym tygodniu organizacja poinformowała, że zawiesza działalność. Federacja chce stworzyć nową strategię. Ale fani zwracają uwagę, iż zwolniono z kontraktów cały roster. To nie jest optymistyczny znak. Zawodnicy i zawodniczki mają możliwość szukania nowych pracodawców. Samo ROH planuje ponoć przejść na system typowy dla niezależnej organizacji, czyli zrezygnować z zatrudniania gwiazd na wyłączność. Jednocześnie jednak prawdopodobnie oznacza to znaczne cięcia w budżecie.
ROH zamierza też sprzedać bibliotekę multimediów, która zawiera materiały od 2012 roku. Przymierzała się do tego od jakiegoś czasu, ale wymagania jej były zbyt wysokie. Nieoficjalnie może się nimi zainteresować WWE, która powiększyłaby treści na Networku. W grę wchodzi też All Elite Wrestling. Niedługo AEW zamierza uruchomić własną platformę streamingową.

Goldberg w wywiadzie dla "Ring Rules" zdradził, że według obecnych ustaleń pozostała mu już tylko jedna walka na 2022 rok. W minionym roku wystąpił w ringu trzykrotnie, co oznacza iż WWE specjalnie jeden pojedynek wykorzystało wcześniej. Na razie nie wiadomo, kiedy Bill powróci do akcji.

WWE Hall of Famer "Hacksaw" Jim Duggan potwierdził w mediach społecznościowych, że wykryto u niego nowotwór prostaty. Jest to nawrót choroby, bowiem miał już z nią problemy w latach 90-tych. Teraz przed nim operacja i walka o powrót do zdrowia.
https://www.instagram.com/p/CVlJJv8M2mI/?utm_source=ig_embed

Mandy Rose w jednym z wywiadów przyznała, że za jedną z idolek uznaje Paige. Inspiruje się nią i "Absolution" przy kierowaniu aktualną grupą - Toxic Attraction. Stara się też wykorzystać doświadczenie zdobyte w ostatnich latach w WWE, by pomóc pozostałym dziewczynom z NXT. To też jej samej daje większą motywację do dalszej pracy.

Ostatnie The Bump:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat:

Mandy Rose w jednym z wywiadów przyznała, że za jedną z idolek uznaje Paige. Inspiruje się ją i "Absolution" przy kierowaniu aktualną grupą - Toxic Attraction. Stara się też wykorzystać doświadczenie zdobyte w ostatnich latach w WWE, by pomóc pozostałym dziewczynom z NXT. To też jej samej daje większą motywację do dalszej pracy.

To kiedy Mandy pójdzie śladami koleżanki po fachu :D

napisane przez MattDevitto w dniu : 29-10-2021


Cytat: MattDevitto

To kiedy Mandy pójdzie śladami koleżanki po fachu


Z jednej strony chciałbym być jej Xavierem, ale z racji tego, iż to raczej nierealne to chętnie chociaż pooglądam "taśmy" :twisted:

napisane przez CzaQ w dniu : 29-10-2021

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy