Stan zdrowia Ortona, WWE wraca do Indii po sześciu latach, newsy z NXT

Giero
Newsów: 1906

Przełomowe wieści otrzymaliśmy w sprawie Randy'ego Ortona. Jak wiadomo - "Viper" pauzuje od kilku miesięcy i lekarze nawet odradzali mu, by zakończył karierę zawodniczą. Tymczasem w ostatnich tygodniach podkręca tempo i zaczął nawet podnosić ciężary, co jest pewnym przełomem. "Fightful Select" studzi jednak emocje i podkreśla, że Orton nadal jest daleko od powrotu. On sam chce wrócić na ring i jeżeli do tego dojdzie, to najpierw prawdopodobnie zagości w Performance Center, co będzie dla niego przygotowaniem po tak długiej przerwie.

WWE oficjalnie zapowiedziało powrót do Indii. 8 września zagoszczą w GMC Balayogi Indoor Stadium w Hyderabad. Będzie to pierwsza gala WWE w Indiach od 2017 roku. Póki co wygląda na to, że będzie to raczej live event, aczkolwiek promowany mocniej niż pozostałe.Newsy z NXT:

Santos Escobar niespodziewanie zaliczył powrót do NXT. Przedstawiciel LWO wspomógł The Familly w tag team matchu z Gallus.


Link do filmu


Natomiast Dominik Mysterio za tydzień ponownie stanie do obrony NXT North American Championship. Co ciekawe, pojawi się także Rey Mysterio, który będzie wspierał Dragona Lee. Na następny odcinek zapowiedziano:

- NXT North American Championship Match: Dirty Dom Mysterio (w/Rhea Ripley) vs. Dragon Lee (w/Rey Mysterio)
* NXT "Heritage Cup" Match: Tyler Bate vs. Noam Dar
* Bron Breakker vs. Von Wagner
* Tiffany Stratton returns
* Mustafa Ali vs. Axiom


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy