PTW #5: GOLD RUSH: Podsumowanie gali

Giero
Newsów: 1906

W sobotę 3 lutego doszło do kolejnej dużej gali organizacji Prime Time Wrestling. Podczas wydarzenia w Częstochowie zobaczyliśmy cztery walki mistrzowskie, w tym wyłoniono pierwszego w historii głównego mistrza PTW.

Na otwarcie Scotty Rawk pokonał Mike'a Baileya i obronił mistrzostwo BWR.

Otwarcie i pierwsza walka show są na YouTube:

Link do filmu


Diana Strong wygrała z Niną Samuels. Diana przekazała po walce, że weźmie udział w dzisiejszym Rumble o mistrzostwo PTW. Co więcej - Pan Pawłowski obiecał, iż organizacja będzie miała wkrótce także mistrzostwo kobiet.

Krampus pokonał Nano Lopeza w No DQ Matchu. Po starciu Krampus i Sinister kontynuowali atak.

PJ Black wygrał z Lince Dorado. Luchador zastąpił w pojedynku Matta Sydala.

Budapest Bastards wyszli zwycięsko z Fatal 4-Waya, w którym udział wzięli jeszcze M&M Collection, PAKA i Sinister Kingdom. W trakcie walki Mace przypiął Mansoora i chcieli w ten sposób przechytrzyć zasady, by zdobyć pasy, ale pojedynek kontynuowano.

Marius Al-Ani pokonał Sama Della Vale w singles matchu o mistrzostwo PTW:WWA.

Legia Łysych zażądała od Karyny, by ścięła się na łyso, podobnie jak reszta członków grupy. Ostatecznie jednak chcieli obciąć... jednego z sędziów. Wtedy w ringu pojawił się Marcin Najman, który zaatakował rywali i zapowiedział, że to samo czeka "Starego Murana" na Clout MMA.Puncher został pierwszym w historii mistrzem PTW. Walkę kończył z Axelem Foxem. W Gold Rush Rumble udział wzięli m.in. Diana Strong, Taxi Złotówa, James Storm czy Santino Marella.
Po walce z Puncherem skonfrontował się... debiutujący w PTW Babatunde!

To jednak nie było wszystko. Pan Pawłowski chciał oświadczyć się publicznie jego narzeczonej. Segment przerwał Wiktor Longman. Okazało się, że Bad Bones... i Rzeźniczek od początku współpracowali, a teraz prawdopodobnie stworzą nową grupę. Na koniec Longman zaatakował Pawłowskiego na oczach jego ukochanej.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy