PTW #4: THE MYSTERY - Zapowiedź + konkurs

Giero
Newsów: 1906

Czwarta duża gala federacji Prime Time Wrestling już 25 czerwca we Wrocławiu!

Podczas tego wydarzenia będziemy świadkami ośmiu pojedynków, w których udział wezmą polskie oraz zagraniczne gwiazdy pro wrestlingu. Będzie to jednocześnie debiut federacji w stolicy województwa dolnośląskiego.

Czas napisać historię! PTW wyłoni pierwszych mistrzów drużynowych i potrzebne będą do tego... stoły!

W ciągu ostatnich kilku miesięcy na galach PTW Underground trwał turniej o mistrzostwa drużynowe Prime Time Wrestling. Są to pierwsze pasy mistrzowskie w federacji, która za kilka miesięcy wyłoni również solowego mistrza. Zanim jednak to nastąpi, czas na galę we Wrocławiu, czyli PTW #4: THE MYSTERY.

Walką wieczoru wspomnianego wydarzenia będzie nie lada gratka dla wiernych fanów, ale nie tylko! Finaliści, czyli PAKA oraz Pure Gold zmierzą się w Tables Matchu. Zadaniem zawodników będzie połamać stół rywalami! Duet, który jako pierwszy upora się z tym zadaniem, będzie mógł cieszyć się z tytułu pierwszych mistrzów drużynowych w historii Prime Time Wrestling.

Była zawodniczka WWE oraz inne zagraniczne gwiazdy wystąpią we Wrocławiu!

25 czerwca będziemy świadkami między innymi walki kobiet, w której zobaczymy najlepszą polską wrestlerkę - Dianę Strong. Jej rywalką będzie "The French Hope" Amale. Francuzka nie tak dawno występowała jeszcze w WWE, gdzie była częścią brandu NXT UK. W swoim bogatym CV ma ona również mistrzostwo jednej z największych europejskich federacji, mianowicie niemieckiego wXw. Czy ta przewaga doświadczenia pozwoli jej pokonać naszą rodaczkę? Będzie to bez wątpienia niezwykle ciekawe starcie!

Ponadto na PTW #4: THE MYSTERY pojawią się również między innymi: legendy węgierskiej sceny wrestlingu Tamas "Nitro" Szabo i David "Renegade" Turger znani jako Budapest Bastards. W akcji będziemy mogli zobaczyć też austriacka bestię - zamaskowanego potwora Krampusa i najlepszych polskich zawodników, których fani PTW mogli już poznać na poprzednich galach.

Duńskie mistrzostwo zmieni właściciela na polskiej ziemi?

Prime Time Wrestling przyzwyczaiło już, że udanie współpracuje z innymi federacjami. Na dużych galach PTW bronione były już mistrzostwa German Wrestling Federation oraz niezwykle prestiżowy tytuł jednej z najlepszych amerykańskich organizacji - IMPACT Digital Media. Do tego grona dołączy pas Dansk Pro Wrestling, którego obecnym posiadaczem jest Polak - Robert Star. Jego trwająca od miesięcy rywalizacja z Dawidem "Puncherem" Seńko wejdzie 25 czerwca na jeszcze wyższy poziom, gdy zawalczą oni o wspomniany tytuł wagi ciężkiej DPW. Panowie zmierzyli się już w listopadzie zeszłego roku i tam triumfował Puncher. Jeżeli wynik się powtórzy, poznamy nowego mistrza duńskiej federacji na gali w Polsce!

To tylko część atrakcji przygotowanych na nadchodzące show. Pewne jest, że czekają nas niespodzianki, ekscytujące starcia i niesamowite emocje, a także, jak sama nazwa wskazuje - sporo tajemnic i rozwiązań tychże!

Bilety wciąż są dostępne w serwisie KupBilecik. Galę PTW #4: THE MYSTERY oglądać będzie można między innymi na kanale YouTube federacji Prime Time Wrestling, a także w serwisach FITE oraz DAZN. Start wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 17:00.

Obecna karta gali Prime Time Wrestling #4: THE MYSTERY:

- Walka o mistrzostwa drużynowe Prime Time Wrestling
Tables Match
PAKA (Taras & Disco Pablo) vs. Pure Gold (Gabriel Queen & Vic Golden)

- Walka o mistrzostwo wagi ciężkiej Dansk Pro Wrestling
Robert Star (c) vs. Dawid "Puncher" Seńko

- Amale vs. Diana Strong

- Walka o miano przyszłych pretendentów do mistrzostwa drużynowego Prime Time Wrestling
Axel Fox & tajemniczy tag team partner vs. Budapest Bastards (Tamas "Nitro" Szabo & David "Renegade" Turger)

- Krampus vs. Peter Tihanyi

- Marcelito vs. Samson

- Wiktor Longman vs. Rafi Rarytas

- OLGIERD vs. Boro

Źródło zapowiedzi: materiały prasowe
____________________________________

My z kolei zachęcamy do konkursu. Do wygrania jest podwójna wejściówka na galę PTW #4. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: kogo i kiedy Robert Star pokonał w finale turnieju o DPW Worlds Title? Należy napisać na kamil.gieroba@fratria.pl z tytułem - PTW Konkurs.

dodane przez Giero w dniu: 20-06-2023 15:38:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy