Problemy WWE z koronawirusem, NXT coraz bliżej przeniesienia na wtorki, frekwencja na WM

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1177

Fightful Select poinformowało, że oficjele WWE byli zmuszeni do podjęcia kilku dość znaczących zmian w rozpisaniu najbliższego epizodu NXT, głównie w związku z ogniskiem. Nie podano nazwisk gwiazd, ale kilkanaście z nich zostało zmuszonych do poddania się kwarantannie. Sam Vince McMahon też ma być ponoć coraz bardziej sfrustrowany, że wielu z zawodników naraża się na ryzyko zakażeniem Covid-19 przez spotkania z innymi i łamanie rygorów sanitarnych.

Pojawiły się także nowe doniesienia ws. przeniesienia NXT na wtorki. PWInsider jest przekonane, że pierwszy odcinek NXT po WrestleManii 37 odbędzie się we wtorek, 13 kwietnia. Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie ze strony WWE. Organizacja jednak swój grafik pracy na ten moment ustaliła do wspomnianej daty.

A'propos WrestleManii - WWE dąży do tego, by na obydwie noce WM zebrać po 45 tysięcy widzów na trybunach. Przełożyłoby się to na 75 proc. zapełnienia Raymond James Stadium. Byłby to swego rodzaju rekord frekwencyjny, bowiem od czasu wybuchu pandemii w Stanach Zjednoczonych nie było jeszcze imprezy masowej z tak dużą publicznością.

FULL MATCH - Charlotte Flair vs. Ruby Riott - SmackDown Women's Title Match: WWE Fastlane 2018

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy