Prawdopodobny powód zerwania kontaktów biznesowych z Jarrettem przez Impact Wrestling

Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 719

Jeff Jarrett wspomniał podczas rozmowy z Nickiem Hausmanem z WrestleZone, że Anthem nie ma żadnych funduszy na prowadzenie Impact Wrestling. Anthem zdementowało to rzekome pomówienie następującymi słowami:

"To stwierdzenie jest nieprawdziwe. Anthem oraz Impact Wrestling pozytywnie zapatrują się na nadchodzące Bound for Glory, następujące po nich pięć dni tapingów Impact i dużo więcej."

Pozostając w temacie Jarretta, dziś wypłynęła informacja, która może rzucić trochę światła na ostatnie oświadczenie Anthem, według którego kontakty biznesowe z Jarrettem oraz Global Force zostały zerwane. Jarrett brał udział w piątkowej gali kanadyjskiej federacji RCW. Jeff zjawił się przed galą w stanie upojenia alkoholowego i dodatkowo "urwał mu się film" w szatni, lecz po odzyskaniu przytomności nalegał, by pozwolono mu wystąpić w ringu. Promotor RCW, Steve Ewaschuki, przeprosił fanów za zaistniałą sytuację i odwołał występ Jarretta na sobotniej gali federacji. Poniżej znajduje się materiał video ukazujący występ Jeffa Jarretta w ringu niedługo po wydarzeniu z szatni.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


W najbliższy czwartek podczas emisji Impact zobaczymy dodatkowo pojedynek Eddiego Edwardsa z Naomichim Marufujim, który odbył się w Pro Wrestling NOAH.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Czy ten statek idzie na dno i bedzie zatopiony.
Na impactach wieje nuda - zdecydowanie lepsze jest WWE.

napisane przez grzegorz w dniu : 25-10-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy