Pracownicy AEW wezmą udział w pogrzebie Wyatta, spięcie Punk - Perry, WrestleDream

Giero
Newsów: 1906

Tony Khan tym razem podjął decyzję, w której wykazał w pełni klasę. Sean Ross Sapp z "Fightful" podał, iż pracownicy All Elite Wrestling dostali pozwolenie na wzięcie udziału w uroczystościach pogrzebowych Braya Wyatta, nawet jeżeli terminowo nałoży się to na którąś z gal organizacji. Póki co czekamy na potwierdzenie daty pogrzebu.

Po All In dużo jest zakulisowych informacji odnośnie do spięcia na linii CM Punk - Jack Perry.
W mediach pojawiają się sprzeczne relacje. Niektóre źródła sugerują, iż to Perry pierwszy zaczepił i zaatakował Brooksa. Panowie zaczęli się kłócić jeszcze blisko Gorilla Zone. Natomiast osoby, które nie są bliżej Punka, twierdzą, iż to on w pewnym momencie odepchnął Jacka i to rozpętało bójkę. Tak czy siak Jack miał zostać wysłany właściwie od razu do hotelu, a jak wiadomo - Punk stoczył walkę z Samoa Joe.
Co ciekawe, sam Punk był ponoć mocno sfrustrowany całą sytuacją. Miały paść nawet słowa w stylu "nienawidzę tego miejsca", ale szybko się ogarnął. Oficjele rozważali, czy nie zmienić kolejności walk, by Brooks mógł wyjść na ring później, lecz ostatecznie do tego nie doszło
Obydwóch "bohaterów" incydentu może zabraknąć na najbliższych galach AEW. Nie jest to potwierdzone, ale na zapleczu ma panować przekonanie, iż tymczasowo zostali zawieszeni do momentu wyjaśnienia w pełni sytuacji.
Jak wiadomo - Tony Khan przyznał oficjalnie, że na zapleczu miało miejsce kolejne zamieszanie i spięcie. Zapowiedział jednak, iż nie będzie się w pełni odnosił do tego, póki nie zostanie ustalony prawdziwy przebieg zdarzeń.

Nadrabiając jeszcze wiadomości po All In - 1 października odbędzie się gala WrestleDream. Data nie jest przypadkowa, będzie to miało miejsce w rocznicę śmierci Antonio Inokiego i to właśnie jemu będzie poświęcona. Organizatorem jest AEW, ale nie jest wykluczona obecność japońskich gwiazd.

AEW udostępniło występ Chrisa Jericho przed jego walką na All In:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy