Pożegnanie Rossy Ogawy ze STARDOM - Nowe informacje

Giero
Newsów: 1906

Dla fanów japońskiego wrestlingu w ostatnich dniach zaskakującym newsem było odejście Rossy'ego Ogawy z organizacji STARDOM.Z najnowszych informacji "Wrestling Observer" wynika, że konflikt Ogawy z Bushiroad rozpoczął się już kilka miesięcy temu. Włodarze STARDOM zaczęli podważać wiele decyzji Rossy'ego. Warto zaznaczyć w tym miejscu, iż to on głównie odpowiadał za prowadzenie organizacji i kwestie bookingowe.

Okazuje się, że jeszcze w lutym wygasała umowa Ogawy, więc prawdopodobnie tak czy siak "na dniach" mielibyśmy ogłoszenie o jego odejściu. Bushirod jedynie poprzedziło ten krok o około dwa tygodnie.

Sytuacja jest o tyle kontrowersyjna, bowiem to właśnie Ogawa mocno odpowiadał za rozwój STARDOM i miał świetne relacje z większością zawodniczek. Co ciekawe, w marcu części z gwiazd wygasają kontrakty z organizacją. Zatem nie jest wykluczone, że dojdzie do kolejnych dużych odejść.

Co do przyszłości 66-latka w biznesie - na razie z przymrużeniem oka należy traktować ewentualne plotki o dołączeniu do WWE, bo takie już się pojawiły. Sytuacja bardziej wskazuje na to, iż założy nową organizację.

dodane przez Giero w dniu: 06-02-2024 19:50:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy