Powrót CM Punka do WWE - podsumowanie zakulisowych informacji

Giero
Newsów: 1906

Powrót CM Punka podczas Survivor Series: WarGames 2023 wzbudził oczywiście najwięcej emocji. Czas zatem zebrać najważniejsze do tej pory informacje na ten temat.


Link do filmu


Dużo zakulisowych informacji w tej kwestii podał "PWInsider". CM Punk oficjalnie podpis na wieloletnim kontrakcie z WWE miał złożyć... w sobotę. Co więcej - w samej arenie podczas Survivor Series... pojawił się na 20 minut przed występem.

Póki co nie jest wiadome, jak często Phil Brooks będzie walczył. Ale porozumienie odnośnie do szczegółów umowy strony miały nawiązać w tym tygodniu. Sprawy potoczyły się dość szybko, a i Punk, i WWE mają uważać tą współpracę za nowy początek w ich relacjach.

Co ciekawe, organizacja ponoć rozważała, czy nie wstrzymać się z powrotem Punka do Royal Rumble 2024. Oficjele jednak obawiali się, że wtedy temat szybciej wypłynie do mediów i nie będzie to już aż taka niespodzianka. A zapewne i sama lokalizacja Survivor Series (Chicago) miała wpływ na termin.Od pytań o CM Punka nie mógł uciec Triple H podczas konferencji prasowej po gali. Jedną z ciekawszych kwestii jest to, iż to sam Hunter i Nick Khan starali się o powrót Phila. A TKO w ogóle nie miało wiedzieć o tych rozmowach, tym samym nie naciskali na to. Triple H przyznał, że cały proces był bardzo szybki i jest tym podekscytowany. Jednocześnie jest świadom, iż Punk wzbudza mieszane odczucia - jedni go nie cierpią za kontrowersje, a inni uwielbiają jako zawodnika. Ale to jest właśnie główny aspekt - CM Punk wciąż wzbudza duże zainteresowanie i jest magnesem dla fanów.

Oczywiście powrót Punka wzbudził już dużo emocji w rosterze. Widać to było chociażby po zachowaniu Setha Rollinsa, czego nie uchwyciły kamery na wizji, za to fani na trybunach już tak. Ale nie jest wykluczone, że kreatywni będą to chcieli w jakiś sposób wykorzystać. Warto podkreślić, że oficjalnie gwiazdy WWE miały nie wiedzieć o tym, iż w ogóle dojdzie do powrotu Brooksa, mimo różnych spekulacji.


Natomiast w WWE Shop szybko pojawiły się nowe koszulki i materiały związane z powrotem Punka.

CM Punk

dodane przez Giero w dniu: 26-11-2023 21:46:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy