Podsumowanie NXT po Vengeance Day - 06.02.2024

Giero
Newsów: 1906

Poniżej przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z najnowszego odcinka NXT!

Tym razem okazało się, że Bookera T przy stanowisku komentatorskim zastąpi Baron Saxton.

Samą tygodniówkę otworzył natomiast Carmelo Hayes. Wydawało się, iż skomentuje jego atak na Tricka Williamsa podczas Vengeance Day. Hayes wziął jednak pod uwagę mocno negatywną reakcję trybun i zostawił wypowiedź na później.

Chwilę potem jednak pojawili się Baron Corbin i Bron Breakker. Przypomnieli, że w związku z wygraną Dusty Rhodes Tag Team Classic wkrótce będą mogli zawalczyć o tytuły mistrzowskie.

Zwinnie z tego przeszliśmy właśnie do akcji tag teamowej. Axiom i Nathan Frazer pokonali Edrisa Enofe oraz Malika Blade'a. Po walce zwycięzców zaatakowali właśnie Corbin i Breakker. Przegonili ich The Family - ogłoszono, iż starcie o pasy odbędzie się już za tydzień.

Następnie pojawił się w ringu wciąż panujący NXT Champion Ilja Dragunov. Oddał szacunek Trickowi Williamsowi za ich walkę z Vengeance Day i przyznał, że nawet go lubi. Ale to on nadal jest mistrzem. Odniósł się również do zachowania Carmelo Hayesa, który w ostatnich tygodniach manipulował zarówno Williamsem, jak i Dragunovem. Przerwał mu Dijak. Słowa Dragunova uznał jako obsesję na punkcie Williamsa i Hayesa. Przypomniał Ilji, że są też inni w rosterze. A sam Dijak po pokonaniu Joe Gacy'ego w No DQ Matchu czuje, że jest gotowy na walkę z każdym. Przepychanki słowne przerodziły się w brawl.

Lexis King pokonał Rileya Osborne'a, a Roxanne Perez wygrała z Lolą Vice. Obydwie walki były konsekwencją wydarzeń z Vengeance Day.

Jakara Jackson i Lash Legend pokonały Fallon Henley i Wren Sinclair.

Wreszcie w ringu pojawił się ponownie Carmelo Hayes. Tłumaczył, że Trick jest sam sobie winny. Że powinien skupić się na odzyskaniu North American Championship, a Carmelo zostawić starania o główny pas. Hayes przypomniał, iż to on jest dwukrotnym mistrzem NXT North American i byłym mistrzem NXT, podczas gdy Williams miał pas North American... przez dwa dni. To pokazuje, że nie są na tym samym poziomie. Carmelo jeszcze zakpił z publiczności, specjalnie puszczając muzykę Williamsa. Zwrócił uwagę, iż jedyne, co teraz zostaje Trickowi, to śpiewanie jego theme songu wraz z Bookerem T w szpitalu.

Link do filmu


Ilja Dragunov pokonał Dijaka w walce wieczoru, choć nie obyło się bez ingerencji Joe Gacy'ego. Jeszcze po pojedynku Hayes zaatakował Dragunova.

Link do filmu


Za tydzień:

- Noam Dar & Oro Mensah vs. Von Wagner & Robert Stone
- Kiana James vs. Brinley Reece
- Jaida Parker vs. Adrianna Rizzo
- NXT Tag Team Championship: Tony D'Angelo & Stacks vs. Bron Breakker & Baron Corbin

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy