Podsumowanie i skrót Raw - 16.10.2023

Giero
Newsów: 1906

Poniższe newsy zawierają podsumowanie najważniejszych wydarzeń z najnowszego odcinka Raw!

Sami Zayn otworzył w tym tygodniu Raw i odniósł się do przenosin Kevina Owensa na SmackDown. Zayn przyznał, że szkoda mu, iż ich tag team tym samym się rozpada. Ale ma nadzieję, że KO zrobi wielkie rzeczy w niebieskim brandzie, a on sam może teraz ruszyć w drodze po World Heavyweight Championship.
Przemowę przerwali The Judgment Day, którzy planowali zaatakować Zayna. Z pomocą przybył Jey Uso, choć Sami potem nie krył pretensji do Samoańczyka. To w końcu po transferze Uso na Raw, Owens przeniósł się na SmackDown.

Shinsuke Nakamura był lepszy od Ricocheta w Falls Count Anywhere Matchu.

Johnny Gargano przegrał z Ludwigiem Kaiserem. Przy ringu zabrakło Tommaso Ciampy, co tłumaczono zeszłotygodniowym atakiem Imperium.

Walka Rhei Ripley z Shayną Baszler w non-title matchu przyniosła kolejne zamieszanie. Ale tym razem oprócz ingerencji Raquel Rodriguez i Nii Jax do brawlu dołączyła również Zoey Stark.
WWE postanowiło, że na Crown Jewel dojdzie do Fatal 5-Way Matchu o WWE Women's World Championship: Rhea Ripley vs. Nia Jax vs. Shayna Baszler vs. Zoey Stark vs. Raquel Rodriguez.Z kolei Becky Lynch zaakceptowała wyzwanie Indii Hartwell do walki o NXT Women's Championship. Przy okazji doszło również do konfrontacji Becky z Jade Cargill. Jade zasugerowała zainteresowanie pasem mistrzowskim, lecz mistrzyni skwitowała ją, by poczekała na swoją kolej.

Gunther pokonał Bronsona Reeda i ponownie obronił Intercontinental Championship.

Natomiast The Judgment Day odzyskali pasy tag team. Tym samym Cody Rhodes i Jey Uso tylko dziewięć dni cieszyli się z tytułów mistrzowskich. Kluczowa była ingerencja Jimmy'ego Uso, który zaatakował brata.

Link do filmu


Za tydzień na Raw:
- powrót Logana Paula
- Drew McIntyre vs. Sami Zayn
- NXT Women's Championship: Becky Lynch vs. Indi Hartwell

Skrót Raw:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy