Oglądalność Raw, szczegóły kontraktu Goldberga, sytuacja Dany Brooke, wpisy Dawsona

Ziggy
Newsów: 80

Poniedziałkowe Raw zaliczyło niewielki wzrost liczby widzów względem ubiegłego tygodnia, poprawiając wynik z 2.876 mln na 3.002 mln. Jest to dopiero drugi przypadek od startu sezonu futbolowego we wrześniu, kiedy czerwona tygodniówka przekracza próg 3 milionów oglądających.

Scott Dawson podczas trwania SmackDown Live zamieścił na Twitterze wpis, który nie wszystkim przypadł do gustu. Na tweeta zareagowali Road Dogg oraz Bubba Ray Dudley, a sam zainteresowany po wcześniejszym usunięciu wpisu przeprosił za zamieszanie.

Wiele swego czasu mówiło się o pozytywnych opiniach dotyczących Dany Brooke, która wg Dave'a Meltzera miała być pushowana jako „Roman Reigns kobiecej dywizji”. Wspomniany dziennikarz poinformował jednak, że nieprzypadkowo rola zawodniczki w WWE TV zmalała w ostatnim czasie, gdyż oficjele zmienili nieco nastawienie do niej i nie widzą już w niej gwiazdy. Pogarszającą się sytuację Brooke mogą potwierdzać także informacje o najbliższych planach dla Charlotte Flair, z którą – według wcześniejszych założeń – miała feudować w najbliższych miesiącach.

Mike Johnson z PW Insider był w ostatnim czasie gościem podcastu The Taz Show, podczas którego zdradził, że bardzo prawdopodobnym jest, że na Royal Rumble dojdzie do starcia między AJ Stylesem a The Undertakerem o WWE World Championship. Choć nie zostało to jeszcze oficjalnie zatwierdzone, federacja chce, by Deadman odegrał ważną rolę na wspomnianym evencie. Co więcej, jego zdaniem ciągle planowany jest pojedynek Takera z Johnem Ceną na zbliżającej się WrestleManii 33.

Według pierwszej umowy Goldberga z WWE zawodnik miał stoczyć jedynie jeden pojedynek po powrocie do organizacji. Porozumienie dotyczące kolejnych występów zostało zawarte dopiero w ubiegłym tygodniu, według którego z miejsca ma stać się jednym z najlepiej opłacanych wrestlerów federacji. Jego obecna umowa ma działać na podobnym zasadach do tych, na jakich pracuje od kilku lat Brock Lesnar. Pozostając na chwilę w temacie Brocka, spekuluje się, że jego kolejnym rywalem może być Rusev, a zalążki tego story mogliśmy zobaczyć na Twitterze po jego ostatniej walce.Podczas Talking Smack General Manager SmackDown Live Daniel Bryan oficjalnie potwierdził, że 4 grudnia na TLC PPV dojdzie do Chairs Matchu między Baronem Corbinem a Kalisto. Poniżej aktualna karta na tę galę:
TLC Match for the WWE World Title
Dean Ambrose vs AJ Styles

SmackDown Women's Title Match
Alexa Bliss vs Becky Lynch

SmackDown Tag Team Title Match
American Alpha vs Heath Slater and Rhyno

Ladder Match for the WWE Intercontinental Title
Dolph Ziggler vs The Miz

No DQ Match
Carmella vs Nikki Bella

Chairs Match
Kalisto vs Baron Corbin

Zgodnie z wcześniejszymi założeniami lekarzy, w dniu wczorajszym po raz piąty ojcem został Randy Orton.Top 10 momentów Raw:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (8)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

"Zgodnie z wcześniejszymi założeniami lekarzy w dniu wczorajszym, po raz piąty ojcem został Randy Orton."

Pudło Ziggy, Orton ojcem został po raz drugi, bo pozostała trójka to jego przybrane dzieciaki :)

napisane przez Susek w dniu : 23-11-2016


Cytat: Susek

Pudło Ziggy, Orton ojcem został po raz drugi, bo pozostała trójka to jego przybrane dzieciaki

Na twitterku pisał, że czeka na swoje dziecko #5, więc tak też wstawiłem. Nie wnikam do ilu się przyznaje :P

napisane przez Ziggy w dniu : 23-11-2016

Ziggy, co innego jeśli napisał, że czeka na swoje 5te a co innego napisać, że został po raz 5ty ojcem, bo imho to nie jest to samo :D

napisane przez Susek w dniu : 23-11-2016

"Mike Johnson z PW Insider był w ostatnim czasie gościem podcastu The Taz Show, podczas którego zdradził, że bardzo prawdopodobnym jest, że na Royal Rumble dojdzie do starcia między AJ Stylesem a The Undertakerem o WWE World Championship."
Czekaj, kuhwa, co?.........nie, żebym to negowała, ale jakoś niedawno Taker się upierał, że WM'ka miała być jego ostatnią walką, a teraz planują z nim walkę O PAS?!!
Coś...coś się pieprzło, i to srogo.

napisane przez LoboTaker w dniu : 23-11-2016

A co w tym dziwnego? Może chcą zrobić ostatni run Takera w WWE i w nagrodę dać mu pas, który straciłby np. na WMce z Ceną ;)
Ja bardzo chciałbym zobaczyć taki scenariusz. Taker kończy karierę wyczekiwaną przez wielu walką z Jasiem, Cena zdobywa ten rekordowy któryś tam pas. Scenariusz idealny.

napisane przez maly619 w dniu : 23-11-2016

Z tego co kojarze to Elimination Chamber jest galą SmackDown (reklamuja ją po RR- czyli kolej teraz na gale smack down) Taker jezeli by wygrał pas na RR to mógłby go stracić w EC match . Cena vs Taker na WM ok tylko pas w tle nie jest potrzebny ponieważ to i tak by było duże wydarzenie.

napisane przez coolerss w dniu : 23-11-2016

Nie przesadzili z reakcją na tweeta Dawsona?...

napisane przez aRo w dniu : 23-11-2016


Cytat: aRo

Nie przesadzili z reakcją na tweeta Dawsona?...


Moim zdaniem nie.
Poprzedni tweet o tym, ze juz dawno powinni zadebiutowac, byl wystarczajaco mocny.
Ten tu po prostu jest niefartowny i to mocno.

Powinni sie u czyc od Trypla, ktory jest ich bossem w NXT, ze czasem trzeba zacissnac zeby i czekac dluzej niz wydawalo sie konieczne, aby dojsc na jakis tam szczyt.

napisane przez Alacer w dniu : 23-11-2016

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy