NXT Vengeance Day 2023 - podsumowanie wydarzeń

Giero
Newsów: 1644

Za nami kolejna gala specjalna pod szyldem NXT w Charlotte, North Carolina. Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z Vengeance Day 2023.

Na otwarcie wydarzenia zobaczyliśmy walkę o North American Championship. Wes Lee ostatecznie obronił pas mistrzowski. W decydujących momentach Tony D'Angelo i Stacks przeszkodzili Dijakowi. Wykorzystał to Lee, dobijając oponenta.

Natomiast Fallon Henley i Kiana James zabrały pasy mistrzowskie Kayden Carter i Katanie Chance. Tym samym przerwały panowanie trwające 186 dni.

Carmelo Hayes pokonał Apollo Crewsa w 2 out of 3 Falls Matchu, stosunkiem 2:0. Mocno przyczynił się do tego powracający Dabba-Kato. Co prawda najpierw zapobiegł ingerencji Tricka Williamsa. Ostatecznie okazało się jednak, że tylko przeszkodziło to Crewsowi. Co więcej, po walce Kato zaatakował Apollo.

Gallus są nowymi mistrzami tag team NXT. Odebrali tytuły z rąk The New Day. W walce brali jeszcze udział Chase U i Pretty Deadly. Kofi Kingston i Xavier Woods stracili pasy po 56 dniach.

Roxanne Perez wyszła zwycięsko z Triple Threat Matchu. Pokonała Gigi Dolin i Jacy Jayne, choć jej rywalki przez jakiś czas próbowały współpracować.

W walce wieczoru Bron Breakker obronił NXT Championship w konfrontacji z Graysonem Wallerem w klatce.

NXT Vengeance Day 2023 - skrót:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy