NXT The Great American Bash - podsumowanie gali

Giero
Newsów: 1906

W nocy z niedzieli na poniedziałek w H-E-B Center w Cedar Park odbyła się gala NXT Great American Bash. Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z tego show.

W kick-off Dragon Lee, Nathan Frazer, Yulisa Leon i Valentina Feroz pokonali The Meta-Four (Noam Dar, Oro Mensah, Jakara Jackson i Lash Legend).

Pierwszą walką głównej części było starcie o pasy tag team. The Family zdołali odnieść największy sukces podczas ich pobytu w NXT. W szybkiej i intensywnej walce pokonali The Gallus, odbierając im tytuły mistrzowskie.

Roxanne Perez zrewanżowała się Blair Davenport i wygrała w Weapons Wild matchu.

Natomiast debiutancki pojedynek Gable Stevesona z Baronem Corbinem skończył się podwójnym wyliczeniem po bójce zawodników poza ringiem.

Rhea Ripley miała spory udział w udanej obronie NXT North American Championship przez Dominika Mysterio. Dominik pokonał Mustafę Aliego i Wesa Lee. Następnie swoje mistrzostwo kobiet NXT obroniła Tiffany Stratton, będąc górą nad Theą Hail w submission matchu.

Najwięcej czasu tego wieczoru poświęcono main eventowi. Carmelo Hayes miał sporo problemów z Ilją Dragunovem, ale koniec końców obronił NXT Championship.

Obszerny skrót gali:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy