Nash chce do TNA? Kontuzja Kurta, Ross do TNA? Behrens o Macho, RVD/WWE, Douglas na RAW

Ceglak
Newsów: 206

20.03.2012 – ta data wyznacza nam już 53 rok kiedy po ziemi stąpa ikona Wrestlingu, jedna z największych gwiazd TNA, Sting. Redakcja życzy mu wielu lat w zdrowiu i by jeszcze mógł cieszyć nas swoimi występami.


Dzisiaj też zaplanowane są kolejne tapingi Impact Wrestling w Orlando.


Swego rodzaju inwazji na ostatni RAW w Filadelfii dokonał były wrestler WWF, ECW, WCW i TNA Shane Douglas.
Shane przybył ubrany w biały podkoszulek i maskę wzorującą się na meksykańskim Lucha Libre. Podczas walki Kane vs Big Show zerwał maskę, oraz koszulkę pod którą miał kolejną – „Franchise” i zaczął kierować na siebie uwagę widowni. Pare osób, zapewne z jego otoczenia(proszę tylko nie posądzać mnie od razu o kłamstwa, ale wywnioskować to można było po tym jak okrzyk podążał za kamerą nagrywającą Shane`a) zaczęło krzyczeć ECW.
Po reakcji fanów raczej niewiele osób zdawało sobie sprawę kim jest Douglas, ale nie ma się co dziwić skoro publika WWE raczej nie ma wielkiego pojęcia o wrestlingu jako całości, poza produktem WWE.
Douglas zaczął kierować się powoli do wyjścia kiedy to został przechwycony przez ochronę i przez nich też eskortowany dalej.
Materiał znajduje się na youtube, poniżej link:


Link do filmuByła gwiazda TNA, połowa The Naturals, Chase Stevens po swoim try-oucie w WWE dostał prawdopodobnie do podpisania kontrakt. Taka więść krąży po scenie niezależnej.


Kolejna kontuzja żeber byłego mistrza olimpijskiego Kurta Angle, sprawia że jego szanse na kwalifikację do kolejnych igrzysk topnieją prawie do zera.


Kevin Nash w wywiadzie dla The Sun wyraził ponownie chęć powrotu do TNA. Nie powiedział tego jednoznacznie, jednakże podkreślił, że do Orlando ma 50 mil autem, ma tam o wiele więcej przyjaciół i dzięki częstszemu pobytowi w domu może więcej czasu spędzać ze swoim 15 letnim synem.


Jim Ross spytany o możliwość pracy dla TNA odpowiedział, że życzy im jak nalepiej, ale nawet jeśli skończy mu się kontrakt z WWE to prędzej zacznie realizować swoje projekty nie związane z wrestlingiem.


Po Victory Road i finalnym incydencie, kiedy to Bobby Roode stał nad Dixie Carter i Stingiem, publiczność zaczęła krzyczeć „Fire Bobby”


Możemy być wkrótce świadkami storyline w którym wiodącymi postaciami będą Robbie E i Brooke Hogan. Brooke niejednokrotnie interweniowała w jego walce na Victory Road i Robbie E, oczywiście w swoim gimmicku, napisał na Twitterze, że walka z Devonem miałaby zupełnie inne zakończenie, gdyby nie Brooke Hogan, która odwracała jego uwagę.


Navarre Corporation nie będzie już dystrybuowało DVD produkowanych przez TNA. Decyzja nie ma nic wspólnego bezpośrednio z TNA, po prostu Navarre odchodzi od przemysłu związanego z DVD. Do czasu znalezienia nowego dystrybutora TNA będzie sprzedawało swoje DVD poprzez stronę www.ShopTNA.com


Wiem, że o zmarłych nie powinno mówić się źle, ale Bill Behrens spytany o wspomnienia o Machomanie z TNA, nie miał nic dobrego do powiedzenia. Opisał jego run w TNA paroma słowami: musiałem w jednym przypadku go niańczyć, bo pił od samego rana, nie był w stanie wstać ze swojego miejsca, a miał wystąpić na show. Potem odezwało się w nim ego i zażądał tytułu mistrza wagi ciężkiej. Miał rozmowę na ten temat z Jerry Jarretem, po której Jerry powiedział: ten człowiek jest szalony.


Niedługo możemy się spodziewać powrotu RVD do TNA. Plotka jednak głosi, że jego kontrakt kończy się w marcu i były już podobno rozmowy pomiędzy nim a WWE.


Wiemy też już coś na temat lokalizacji Slammiversary. PPV ma się obyć 10 lipca w Arlington, Texas w Forth Worth Metroplex Area. Bilety już od 15 dolarów w sprzedaży od 20 kwietnia.

dodane przez Ceglak w dniu: 20-03-2012 19:01:03

Komentarze

Komentarze z forum (5)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

ECW! ECW! ECW! Niezły numer wywinął Douglas. Rzeczywiście fani jakoś nie ogarniali sytuacji. Można się tez doszukiwać w tej sprawie tego że wszystko było pod kontrolą ponieważ ochrona raczej zarekwirowałaby nagranie. Z czasem dowiemy się o co tu chodziło.

Bardzo prawdopodobne jest że Diesel może powrócić do TNA bo to jest w stylu Bischoffa, czyli zatrudnianie byłych gwiazd WCW. Nie zdziwiłbym się gdyby dostał jeszcze jakiś pas ponieważ w TNA zamiast promować nowe gwiazdy na tych starych oni dają nam oglądać zgredów jako dominujących mistrzów.

napisane przez maciejex w dniu : 20-03-2012

Prawda jest jednak taka, że nikt Kevina już nie chce w TNA. Skoro przeszedł do WWE na krótki epizod, to musi sie liczyć z tym ze teraz TNA nie powita go z otwartymi ramionami:D

napisane przez Stey w dniu : 20-03-2012


Cytat: maciejex95

Nie zdziwiłbym się gdyby dostał jeszcze jakiś pas ponieważ w TNA zamiast promować nowe gwiazdy na tych starych oni dają nam oglądać zgredów jako dominujących mistrzów.


Tak było, ale obecnie TNA zmienia politykę pas miał przez chwilę Storm teraz długi run ma Roode a na Lockdown pas powinien przejąć ponownie Storm.

napisane przez Jeffrey Nero w dniu : 20-03-2012

TNA powinno odpowiedzieć Nashowi - "dziękujemy, nie skorzystamy". Mocno popsuł plany writterom w związku z zerwaniem umowy, a obecna polityka nie promuje dziadków jego pokroju.

No to Kurt może podziękować Hardasowi za brak występu na IO. Po tym zepsutym swantonie od razu było widać, że Kurt ucierpiał. Przynajmniej może znowu przykoksować i wyglądać, jak dawny Angle :twisted:

napisane przez marcel w dniu : 20-03-2012

NIE dla Kevina !!! Paul B. to facet z "głową na karku" i na pewno się nie zgodzi na Come back "Big seller'a".

btw. Nie wydaje mi się aby Storm przejął pas na LD, było by to zbyt przewidywalne.

napisane przez Icon w dniu : 21-03-2012

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy