Nadchodzi koniec AEW Dark i AEW Dark: Elevation, wydarzenia z Dynamite

Giero
Newsów: 1906

All Elite Wrestling prawdopodobnie wkrótce zakończy realizację programów Dark i Dark: Elevation, które są emitowane na YouTube - wynika z informacji "Fightful Select". Jest to efekt nadchodzącej premiery "Collision". Organizacja będzie miała wtedy trzy tygodniówki, a do tego live eventy i podległe do siebie Ring of Honor. Wśród oficjeli stwierdzono najwidoczniej, że ten format wystarczy, by zawodnicy i zawodniczki pod kontraktem otrzymali wystarczająco czasu na pokazywanie się. Dla przypomnienia - Collision ma ruszyć w połowie czerwca, więc prawdopodobnie do tego czasu zamknięte zostaną Darki.

_________________________________________

Tymczasem za nami kolejny odcinek AEW Dynamite w drodze do Double or Nothing.

Saraya pokonała Willow Nightingale, a po walce The Outcasts kontynuowały atak. Wydawało się, że dołączy do nich powracająca Hikaru Shida. Okazało się jednak, że to była tylko sztuczka Japonki, która dołączyła do sojuszu z Jamie Hayter i Britt Baker.

Link do filmu


The Acclaimed i Billy Gunn wygrali Tres De Mayo Trios Battle Royal. Póki co nie zostało potwierdzone, że dostaną title shota na pasy trios, jednakże wiele na to wskazuje.

Link do filmu


Darby Allin i Jack Perry pokonali MJF'a i Sammy'ego Guevarę w main evencie. Tym samym, zgodnie z oczekiwaniami, na Double or Nothing zobaczymy Fatal 4-Way Match o AEW World Championship.

Link do filmu


Na najbliższe Rampage zapowiedziano:

- Mark Briscoe vs. Preston Vance
- Jade Cargill vs. Gia Scott
- El Hijo Del Vikingo & The Lucha Brothers vs. Powerhouse Hobbs, QT Marshall & Aaron Solo
- The Firm Deletion Match: The Hardy Boys, HOOK & Isiah Kassidy vs. Ethan Page, Stokely Hathaway, Big Bill & Lee Moriarty

Z kolei na kolejne Dynamite póki co potwierdzono:

- wypowiedzi FTR
- Steel Cage Match: Kenny Omega vs. Jon Moxley
- AEW International Championship: Orange Cassidy vs. Daniel Garcia

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy