McIntyre mógł ominąć SmackDown, status Austina, newsy z NXT

Giero
Newsów: 1644

Niepokojące wieści na temat Drew McIntyre'a przekazał "PWInsider". Ponoć Szkot miał problemy zdrowotne w ubiegłym tygodniu i było blisko, by w ogóle nie pojawił się na SmackDown. Na szczęście zawodnik doprowadził się na tyle do porządku, by ostatecznie zawalczyć. To ważne, bo na niebieskiej tygodniówce trwa historia, która ma wyłonić nowego pretendenta do mistrzostwa Interkontynentalnego na WrestleManii 39. W najbliższym odcinku McIntyre ma zmierzyć się z Sheamusem, a zwycięzca tej walki z kolei spotka się z Guntherem na WM.

Tymczasem Sean Ross Sapp z "Fightful" podał aktualne wieści odnośnie do statusu Steve'a Austina względem WrestleManii. Sporo fanów zwróciło uwagę, że coraz bardziej zbliżamy się do WrestleMania Weekendu, a brakuje planów na Hall of Famera. Ponoć samo WWE nie dogadało się z zainteresowanym co do potencjalnego rywala. Chodziło głównie o Romana Reignsa czy Brocka Lesnara, ale zaproponowano mu również... LA Knighta. Coraz więcej wskazuje na to, iż jeżeli Austin pojawi się na największej scenie ze wszystkich, to raczej w formie jakiegoś segmentu.
____________________________________

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego odcinka NXT!

Jacy Jayne poinformowała, iż podczas walki z Gigi Dolin doznała kontuzji ramienia. To miało przyczynić się do zeszłotygodniowej porażki Jacy. Ta zapowiadała, że po powrocie dokończy sprawy związane z jej byłą tag team partnerką.

Tymczasem Roxanne Perez musi poczekać na zielone światło od lekarzy, by wrócić do akcji. Potwierdzono, że zawodniczkę doprowadzono do stabilnego stanu zdrowia, jednakże "nie wiadomo, jaka była przyczyna jej zasłabnięcia".
Stąd na NXT Stand & Deliver dojdzie do wieloosobowego Ladder Matchu.

Aktualna karta NXT Stand & Deliver (1 kwietnia 2023):

Johnny Gargano vs. Grayson Waller

NXT Women's Tag Team Championship
Kiana James & Fallon Henley vs. Isla Dawn & Alba Fyre

NXT North American Championship
Wes Lee vs. czterech innych zawodników

Ladder Match
NXT Women's Championship
Gigi Dolin vs. Zoey Stark vs. ???

NXT Championship
Bron Breakker vs. Carmelo Hayes

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy