Kontrakty TV, Kontuzje, JJ i Slammaniversary, Kontrakt Samoa Joe, Jerry Lynn

Przemysław Naruszewicz (Przemk0)
Newsów: 492

- TNA nadal negocjuje z Spike TV. Negocjacje dotyczą aktualnie Sobotniego wieczoru (najprawdopodobniej nadal będzie do jednogodzinne show). Niestety ew. nadawanie może rozpocząć się dopiero do Pazdziernika z powodu umowy Spike TV z WWE. Spike TV rozmawia także z Howardem Sternem o telewizyjnej wersji jego radiowego programu, niestety Stern także potrzebuje jednogodzinnego slotu w Sobotę więc może to wpłynąć na rozmowy TNA i Spike TV.

- Kolejna umowa z dużym nadawcą Telewizyjnym w Europie ma być ogłoszona w najbliższym czasie (znów Eurosport?)

- TNA cieszy się dużym zainteresowaniem w Kanadzie gdzie gale TNA można oglądać na kanale "ESPN Classic Canada" oraz "RDS sports". TNA otworzy także specjalną stronę TNA Canada w ramach oficjalnej strony TNA. Własne kolumny będą mieli na niej Scott D'Amore i Johnny Devine.

- Z powodu braku dużej umowy telewizyjnej TNA Impact jest udostępniany co tydzień w piątek na stronie TNA : http://tnawrestling.com/

- Po PPV "Slammaniversary" TNA nagrało aż 4 Impacty na tapingu w Orlando (dzięki temu znane są już wyniki i karta na następne PPV), tak samo po PPV "No Surrender" TNA znow wróci do Orlando na taping.

- Wiele źródeł podaje że prawdziwym powodem dla którego Jeff Jarrett nie uczestniczył w main evencie Slammaniversary było to że nie był wyznaczony do wygranej. JJ uważał że to zniszczy jego wizerunek gdyż przez cały rok był promowany jako "King of the Mountain". Dixie Carter jednak postawiła na swoim, a JJ został wycofany z głównej walki wieczoru. Raven który go zastąpił dowiedział się o tym na kilka godzin przed galą i ponoć przyjął to bardzo emocjonalnie do tego stopnia że uronił łzy.

- Możemy się spodziewać powrotu Jerrego Lynna do TV w nabliższych tygodniach.

- Po ostatnich tapingach Impactów następujący wrestlerzy załapali lekkie kontuzje : Michael Shane (kolano), James Storm (kolano) oraz Alex Shelley (złamany nos). Wszystkie kontuzje nie są groźne.

- Samoa Joe podpisał 2 letni kontrakt z TNA. Dokument pozwala mu jednak walczyć zagranicą, kontynuować współpracę z New Japan Dojo oraz z ROH.

- Raven obronił pas NWA World Title po raz pierwszy! Jego przeciwnikiem był NWA Central States Champion Derek Stone. Gala miała miejsce w Kansas (Hartfan byłeś? ;-))

dodane przez Przemysław Naruszewicz (Przemk0) w dniu: 29-06-2005 13:48:26

Komentarze

Komentarze z forum ()

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy