Kolejne zarzuty wobec McMahona, walka zapowiedziana na NXT, Raquel o Liv, spoilery z SD

Giero
Newsów: 1641

W mediach pojawiły się kolejne zarzuty wobec Vince'a McMahona. Prezes WWE miał w ciągu ostatnich 16 lat czterem kobietom zapłacić łącznie 12 milionów dolarów. Chodzi oczywiście o milczenie wobec ich relacji. Mimo wszystko McMahon pojawił się za kulisami ostatniego epizodu SmackDown, choć później niż zwykle.

WWE potwierdziło, że na najbliższym NXT dojdzie do walki Solo Sikoi z Von Wagnerem.


Raquel Rodriguez o cash-inie Liv Morgan w The Zaslow Show: "Nie miałam pojęcia, że to nadejdzie. Oczywiście oglądałam, bo chciałam zobaczyć, co się wydarzy między naszą SmackDown Women's Champ Rondą Rousey a Natalyą, bo to mnie dotyczy. To było bardzo szokujące, gdy zobaczyłam, że tak natychmiastowo Liv zrealizowała swój kontrakt. Myślałam, że na pewno poczeka, może do tego piątku, aby prawdopodobnie spróbować cash-inu, albo wstrzymać się z tym na inny moment. Ale zobaczyłam, że wyszła tam i wzięła tę szansę w swoje ręce. Byłam po prostu bardzo, bardzo szczęśliwa. Bo jeśli ktoś zasługiwał na wygraną, to była to zdecydowanie Liv Morgan. Pracowała na to, była we frakcjach, tagach i singlach. I jest w WWE już tak długo, że ta okazja była dla niej odpowiednim momentem. I bardzo, bardzo się cieszę z nią i z jej momentu na Money in the Bank".

____________________________________________

Ronda Rousey skorzystała z obecności Liv Morgan na SmackDown i zakomunikowała jej, że na SummerSlam wykorzysta możliwość rewanżu, tym samym zawalczy o pas mistrzowski.

Do rozpiski dodano również rewanż The Usos ze Street Profits o pasy tag team. Na Money in the Bank wygrali bracia Uso, ale w decydującym momencie Montez Ford podniósł bark, czego sędzia nie zauważył. Tym razem wystąpi sędzia specjalny, ale nie wiemy jeszcze, kto to będzie.

Po najnowszym SmackDown karta SummerSlam wygląda obecnie następująco:

Undisputed WWE Universal Title
Last Man Standing Match:
Roman Reigns vs Brock Lesnar

SmackDown Women's Championship Match:
Liv Morgan vs Ronda Rousey

Undisputed WWE Tag Team Championship Match:
The Usos vs The Street Profits

WWE United States Championship Match:
Bobby Lashley vs Theory

Pat McAfee vs Happy Corbin

Obecnie zapowiedziane walki na kolejne SmackDown:

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy