Khan o przyszłości Stinga, czy gwiazdy WWE będą obecne na jego pożegnaniu?

Giero
Newsów: 2030

Tony Khan w czwartek zorganizował konferencję tuż przed AEW Revolution. Jak można było się spodziewać - sporo pytań padło o przyszłość Stinga, który w niedzielę zawalczy po raz ostatni w karierze.

Sting ponoć żartował, że niedługo wróci na zaplecze i założy słuchawki, by pracować podczas gal. Sam Tony podkreślał, iż "Ikona" zawsze będzie mile widziana w organizacji. A już poważnie wypowiadając się o jego przyszłości, to zdaniem Khana Sting ma pełne prawo, by samodzielnie teraz decydować, co chce robić i nie będzie do niczego go zmuszał. Legenda po tylu latach kariery teraz prawdopodobnie skupi się na rodzinie.
Khan wrócił także do momentu powrotu Stinga i związania się z AEW w 2020 roku. Właściciel organizacji podkreślił, że legenda nie zrobiła tego ze względu na pieniądze. Bo i tak zarobiła ich wystarczająco przez całą karierę. Sting wrócił do wrestlingu, bo po prostu kocha to robić.

"Fightful Select" odniósł się także do tego, czy osoby związane z WWE będą obecne na pożegnaniu Stinga. Ponoć WWE nie zabroniło tego, o ile nie będzie to w jakiś sposób wykorzystane przez AEW w transmisji. Jedynym problemem są weekendowe live eventy i aktywni zawodnicy będą wtedy w pracy. Więc bardziej można spodziewać się na zapleczu obecności legend i przyjaciół Stinga, którzy będą mieli tego dnia wolne.

Warto odnotować, że TNA opublikowało kompletną historię Stinga w tej organizacji:

Link do filmu


Podobny materiał od dzisiaj będzie dostępny od AEW:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy