Kalendarz PPV od WWE na 2022 rok, spoilery z Raw

Giero
Newsów: 2046

Zagraniczne media opublikowały aktualny kalendarz gal PPV od WWE na 2022 rok. To co warte zauważenia to wolne terminy na dwie gale w Arabii Saudyjskiej i jeden, prawdopodobnie na PPV w Wielkiej Brytanii. No i pozostanie przy dwudniowym formacie WrestleManii. Ostatecznie SummerSlam nadal będzie w Stanach Zjednoczonych.

1 stycznia - Day 1, State Farm Arena, Atlanta
29 stycznia - Royal Rumble, The Dome at America's Center, St. Louis
2 i 3 kwietnia, - WrestleMania, AT&T Stadium, Dallas
8 maja - Pay-Per-View, Dunkin' Donuts Center, Providence, R.I.
5 czerwca - Pay-Per-View, Allstate Arena, Chicago
2 lipca - Money In The Bank, Allegiant Stadium, Las Vegas
30 lipca - SummerSlam, Nissan Stadium, Nashville
3 lub 4 września - Pay-Per-View, nieznana lokalizacja,
26 listopada - Survivor Series, TD Garden in Boston

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego epizodu Monday Night Raw!

Premierowy epizod nowego sezonu Raw przyniósł nam odświeżone theme songi dla kilku postaci. Mowa o Damianie Prieście, Carmelii, T-Barze i Keicie Lee.Link do filmu


Pierwotnie na Raw awizowano kolejny rewanż RK-Bro z AJ'em Stylesem i Omosem o tytuły tag team. Zamiast tego jednak doszło do walki, która wyłoniła innych pretendentów. Z Three Wayu zwycięsko wyszli Dolph Ziggler i Robert Roode. Dirty Dawgs jeszcze tego samego wieczoru zawalczyli o pasy, jednak nieskutecznie.

Link do filmu


Bianca Belair ponownie zawalczy o mistrzostwo kobiet - tym razem czerwonego brandu. Zawodniczka rzuciła wyzwanie obecnej mistrzyni - Becky Lynch i choć ta początkowo nie chciała przyjąć wyzwania, to po ataku Belair zapowiedziała, że dojdzie do ich kolejnej konfrontacji. Tym razem za tydzień, w Providence, Rhode Island.


Link do filmuTego wieczora poznaliśmy także nowego pretendenta do WWE Championship. Tym razem Sonya Deville postanowiła, że o title shot zawalczą nowe twarze na Raw, które przeszły do czerwonego brandu ze SmackDown. Zwycięsko z Fatal 4-Way Ladder Matchu wyszedł Seth Rollins. Póki co nie podano terminu potencjalnej walki Rollinsa z Big E. Jednak, tak jak w przypadku starcia o pas kobiet, raczej odbędzie się na jednym z najbliższych Raw. Bowiem kolejnym PPV jest Survivor Series, które skupi się na międzybrandowych pojedynkach.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy