John Cena nie zawalczy z Jinderem Mahalem, Nowy tag team na Raw?

Arkao
Newsów: 1409

Wygląda na to, że WWE bardzo poważnie rozważa możliwość kolejnego zestawienia Johna Ceny z AJ Stylesem na SummerSlam. Pierwotne plany zakładały, że lider Cenation będzie walczył o mistrzostwo WWE z Jinderem Mahalem. Styles miał za to wejść do ringu z Shinsuke Nakamurą. Nie wiadomo, co w takim przypadku czeka Hindusa i Japończyka, ale możliwe, że zostaną oni zestawieni razem na najważniejszej gali roku.

Kilka dni temu Ryback poinformował, że w pierwotnych planach na WrestleManię 30 miał się zmierzyć z Ultimate Warriorem. Wszystkiemu zaprzeczyła jednak żona byłego gwiazdora WWF oraz WCW - Dana. Przypomnijmy, że legendarny Warrior zmarł zaledwie kilkadziesiąt godzin po wejściu do Hall of Fame 2014.

W ostatnich tygodniach WWE testuje na live eventach Raw wersje różnych tag teamów z zawodników, którzy obecnie walczą singlowo. Najczęściej w tego typu "projektach" bierze udział Dean Ambrose, który współpracuje m.in. z Sethem Rollinsem oraz Finnem Balorem. Możliwe, że oficjele chcą stworzyć nowych rywali dla Sheamusa i Cesaro.

Sasha Banks została ostatnio zapytana o swój ulubiony moment z całej kariery. Była mistrzyni kobiet brandu Raw bez wątpienia wskazała swoją wejściówkę z WrestleManii 32, na której towarzyszył jej Snoop Dogg.

The New Day vs The Wyatt Family z WWE Battleground 2016:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Jakiś Nakamura vs. jakiś Mahal na SummerSlam o pas WWE, podczas gdy Styles zawalczy z Ceną o pas US? No coś jest jednak nie tak. Pomimo, że Cena vs. Styles jest odgrzewanym kotletem to zjada takie miałkie zestawienie jak Mahal/Nakamura. I to nie tylko pod względem promocji.

napisane przez LAN w dniu : 16-07-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy