Impact Wrestling Bound for Glory 2023 - Podsumowanie gali, powrót TNA!

Giero
Newsów: 2046

Za nami największa z gal organizacji Impact Wrestling: Bound for Glory. Przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z tego show.

Chris Sabin pokonał Kentę w otwarciu show i obronił X-Division Championship.

W czteroosobowym Monster's Ball Matchu PCO pokonał Moose'a, Rhino i Steve'a Maclina. Warto odnotować kluczową interwencję Bully'ego Raya, atakującego Maclina.

Chris Bey i Ace Austin odebrali pasy tag team z rąk The Rascalz. Zachary Wentz i Trey Miguel mogli się cieszyć z pasów przez 55 dni.

Will Ospreay pokonał Mike'a Baileya.

Natomiast Call Your Shot Gauntlet Match padł łupem.... Jordynne Grace, która szybko ogłosiła, że chce wykorzystać title shot na styczniowej gali Hard to Kill. Trzeba wspomnieć o debiucie Sonny Kiss czy występach Juventude'a Guerrery oraz Matta Cardony.

Jeżeli chodzi o sam pas Impact Knockouts, Trinity była lepsza od Mickie James i utrzymała tytuł mistrzowski. Tym samym na Hard to Kill dojdzie do pojedynku Trinity z Grace.

Oprócz tego szybko poznaliśmy kolejną walkę w zestawieniu styczniowego PPV. Moose zapowiedział realizację walizki Feast or Fired o główny pas na Hard to Kill.

W walce wieczoru Alex Shelley obronił Impact World Championship, pokonując Josha Alexandra.

Duży news czekał nas jednak na koniec show. Organizacja ogłosiła rebranding i w styczniu wraca do charakterystycznej marki - TNA Wrestling. Nastąpi to od Hard to Kill 2024.

Link do filmu


Skrót gali:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy