Hogan o chęci jednorazowego powrotu na ring, nadchodzą zwolnienia w WWE, Khan o Raw

Giero
Newsów: 1644

Podczas wywiadu w The MMA Hour z Arielem Helwanim, Hulk Hogan stwierdził, że Shane McMahon zadzwonił do niego kilka miesięcy temu i zapytał - czy ma w sobie jeszcze siły na ostatni występ w ringu. Co więcej - propozycja miała dotyczyć już walki na WrestleManii 39, właśnie z młodszym McMahonem.
Hogan oczywiście odmówił, ciekawostką jest jednak, iż zasugerował, że mogłoby do takiego pojedynku dojść za rok, a miałaby go poprzedzić konkretna rywalizacja. Sam Shane zaproponował mu już kilka scenariuszy. Z jednej strony takie słowa "Hulkstera" można traktować z przymrużeniem oka, bo miał w ostatnich latach wiele problemów z plecami. Z drugiej - kto wie, czy rzeczywiście nie skusi się na jakąś specyficzną, ostatnią walkę.
Hulk dodał jeszcze, iż jakby mógł sam wybrać jedną osobę na pożegnalny pojedynek, to prawdopodobnie byłby to jednak Steve Austin.Tymczasem "WrestleVotes" w środę zapowiedział, iż w najbliższych tygodniach może dojść do "cięć budżetowych" w WWE. Co prawda, prawdopodobnie nie będą to jakieś drastyczne zwolnienia, ale z organizacją może pożegnać się paru oficjeli i gwiazdy, które ostatnio otrzymywały mniej czasu antenowego.

Z kolei Nick Khan podczas jednej z ostatnich konferencji odniósł się do rozmów w sprawie nowych umów telewizyjnych. Zapewnił, że niemal na pewno Raw pozostanie w formacie 3 godzin. Jednakże organizacja nadal rozważa, by ostatnia część show była nieco ostrzejsza ze względu na to, iż jest już w późniejszych godzinach telewizyjnych. Nie wykluczył tutaj nawet wprowadzenia wyższego oznaczenia wiekowego, ale to na razie jedynie zapowiedzi.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy