Fox przygotowuje się do rozmów z WWE, Sarray wraca do Japonii, WWE z galą w Portoryko

Giero
Newsów: 1644

W 2024 roku wygasa umowa Fox z WWE w sprawie transmisji SmackDown. Zgodnie z procedurami, rozmowy odnośnie do przedłużenia współpracy mogą ruszyć za kilka miesięcy, prawdopodobnie jeszcze w drugiej połowie 2023 roku.
Stacja jeszcze nie podjęła ostatecznej decyzji, ale jej CEO - Lachlan Murdoch zapowiedział, iż przygotowują się powoli do rozmów. Jednakże w samym Fox może wkrótce dojść do zmian właścicielskich i to od nowych inwestorów będą zależeć kolejne kroki. Sam Murdoch jest zdania, że WWE to wspaniały partner i na ten moment panuje przekonanie co do podpisania nowego kontraktu.

Tymczasem WWE pozwoliło Sarray na opuszczenie federacji po wygaśnięciu jej umowy. Zawodniczka tym samym wróci do Japonii. Organizacja wiązała z nią spore nadzieje, ale sam pobyt Sarray w NXT nie był szczególnie udany. Nie mogła się zbytnio odnaleźć, zwłaszcza po przemianowaniu na NXT 2.0. Sarray związała się z WWE w 2020 roku, ale pierwsze występy zanotowała dopiero rok później przez pandemię.

Warto jeszcze odnotować, że WWE potwierdziło w ostatnich dniach termin i lokalizację kolejnego Premium Live Eventu. Organizacja zaskoczyła co do wyboru, bowiem postawiła na Portoryko. Tam 6 maja odbędzie się Backlash. To pierwsza gala specjalna WWE w tym regionie od 2005 roku i New Year's Revolution. Gospodarzem wydarzenia ma być Bad Bunny.

Sarray

dodane przez Giero w dniu: 10-03-2023 13:36:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy