Czy Gunther pobije rekord? Wydarzenia z Raw

Giero
Newsów: 1906

Poniższe newsy zawierają podsumowanie najważniejszych wydarzeń z Monday Night Raw!

Adam Pearce w trakcie Raw zapowiedział, że w związku z transferem Jeya Uso ktoś wkrótce zamieni czerwony brand na SmackDown.

Link do filmu


Wygląda na to, iż to nie koniec rywalizacji Setha Rollinsa z Shinsuke Nakamurą. Mistrz zaproponował Japończykowi rewanżowe starcie o World Heavyweight Championship. Ten odmówił, co sfrustrowało Setha i doprowadziło do ich kolejnego brawlu. Z pomocą przyszedł Ricochet, co z kolei wywołało jego pojedynek z Nakamurą.

Link do filmu


Link do filmu


Raquel Rodriguez najpierw szybko rozprawiła się z Chelsea Green, a następnie zakomunikowała, iż dostanie jeszcze jeden pojedynek o pas kobiet. Ale tym razem Rhea Ripley nie może liczyć na pomoc Dominika Mysterio, który nie będzie mógł przebywać przy ringu.

Link do filmu


The Miz wyzwał LA Knighta do kolejnej walki, tym razem bez "specjalnego" sędziego.

Link do filmu


JD McDonagh kontynuował starania o dołączenie do The Judgment Day... natomiast taką propozycję Dominik Mysterio złożył niespodziewanie Jeyowi Uso.

Link do filmu


Chad Gable stanął na wysokim poziomie w walce wieczoru, ale ostatecznie nie zdołał pokonać Gunthera. "Ring General" po raz kolejny obronił Intercontinental Championship, tym samym pewne jest, że pobije rekord Honky Tonk Mana.

Link do filmu


Za tydzień na Raw:
- pojawi się Cody Rhodes
- WWE Women's World Championship match: Rhea Ripley vs. Raquel Rodriguez (Dominik Mysterio ma zakaz przebywania przy ringu)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy