Co ze sprzedażą WWE? Status Carmelli, gospodyni HoF, WWE Full match i Playlist

Giero
Newsów: 2023

Tuż po WrestleManii 39 wreszcie przyśpieszy proces sprzedaży WWE. "Fightful Select" twierdzi, że organizacja nie chciała robić nagłych ruchów tuż przed najważniejszym weekendem w roku. Faworytem na ten moment jest koncern Comcast, ale w grze jest również Disney. Co ważniejsze - obydwie firmy są skłonne zostawić większość z członków obecnego kierownictwa WWE. Wyjątkiem jest Vince McMahon, który budzi szacunek w branży, jednakże w ostatnich miesiącach było za dużo kontrowersji wokół jego postaci. Możliwe, że proces przejęcia WWE i negocjacje telewizyjne nałożą się na siebie i mniej więcej w tym samym czasie poznamy konkrety.

To samo źródło podało najnowsze wieści odnośnie do Carmelli, która jest obecnie wyłączona z akcji. Powodem są problemy zdrowotne zawodniczki. Nieprawdziwe są ponoć plotki, że chodzi o jej zachowanie na zapleczu czy też gorsze relacje z innymi. Sama zainteresowana będzie zresztą pracować podczas WrestleMania Weekendu. Choć nie pojawi się w ringu, weźmie udział w wydarzeniach wokół całego show.

Tymczasem to Kayla Braxon będzie gospodynią tegorocznej ceremonii Hall of Fame, co potwierdziła dzisiaj na Instagramie. Ceremonia odbędzie się już w najbliższy piątek, tuż po SmackDown.

FULL MATCH: Kurt Angle vs. Baron Corbin: WrestleMania 35

Link do filmu


Roman Reigns vs. Cody Rhodes - Road to WrestleMania 39: WWE Playlist

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy