Bull Nakano dołączy do WWE Hall of Fame, Podsumowanie NXT RoadBlock

Giero
Newsów: 2023

WWE w środę potwierdziło, iż Bull Nakano będzie kolejną postacią wprowadzoną do klasy Hall of Fame. Japońska zawodniczka występowała w latach 80-tych i 90-tych. Szczególnie popularna była właśnie w drugiej połowie lat 90-tych. To na ten okres przypadły jej występy dla WWE i WCW. Karierę zakończyła w 1997 roku. Jednorazowo powróciła po dwudziestu latach na specjalnej pożegnalnej gali, którą sama zorganizowała.

Dla przypomnienia - wcześniej wiadomo było, że w HoF znajdzie się również Paul Heyman._____________________________________

W nocy z wtorku na środę miał miejsce specjalny epizod NXT RoadBlock.

Na otwarcie Dijak pokonał Joe Gacy'ego w Asylum Matchu.

Link do filmu


Baron Corbin i Bron Breakker zatrzymali pasy tag team po zwycięstwie nad Chase U.

Link do filmu


Shawn Spears nie miał problemu z rozprawieniem się z Uriahem Connorsem (Brogan Finlay). Po szybkiej wygranej Spears prowokował Ridge'a Hollanda, by "ujawnił prawdziwego siebie". Holland pojawił się i chciał zaatakować brutalnie Shawna, do czego on sam go zachęcał. Ridge'a zatrzymali sędziowie.

Link do filmu


Zgodnie z przewidywaniami The Kabuki Warriors (Asuka i Kairi Sane) pokonały Lyrę Valkyrię oraz Tatum Paxley. Przegrane po starciu zostały jeszcze zaatakowane przez Roxanne Perez. Pozbyła się najpierw Tatum z ringu, potem brutalnie potraktowała Lyrę. Można zatem mówić o definitywnym heel turnie Perez.

Link do filmu


Fallon Henley pokonała Blair Davenport. Sfrustrowana Blair chciała po walce kontynuować atak, lecz przeszkodziła jej powracająca Sol Ruca.

Link do filmu


Dostaliśmy trochę oddechu od akcji, a po kilku segmentach z zaplecza w ringu pojawili się No Quarter Catch Crew. Chodziło oczywiście o celebrację Charliego Dempseya, który zapowiedział, iż Heritage Cup będzie mógł bronić każdy członek jego stajni. Wywołało to reakcję... Williama Regala (prywatnie jest ojcem Charliego). Regal był wyraźnie rozczarowany podejściem syna. Przypomniał, co Heritage Cup reprezentuje i zapewnił, iż będzie śledził jego poczynania. Dempsey skwitował to stwierdzeniem, że będzie lepiej bronił tego pucharu, niż Regal byłby w stanie kiedykolwiek.

Link do filmu


Jeszcze jedną niespodziankę mieliśmy w walce wieczoru. Tony D'Angelo pokonał Carmelo Hayesa i został nowym pretendentem do NXT Championship. Przy tym wszystkim powrócił Trick Williams, który chciał zaatakować Hayesa. Wydaje się tym samym, iż kształtują się nam główne walki na Stand & Deliver: D'Angelo vs Dragunov i Hayes vs Williams.

Link do filmu


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy