AEW zwleka z lokalizacją premierowego Collision, aktualny status Punka, data premiery gry

Giero
Newsów: 2005

All Elite Wrestling na razie wyraźnie zwleka z ogłoszeniem lokalizacji premierowego show - AEW Collision. Jednakże ma konkretny powód - chodzi oczywiście o CM Punka.
Organizacja chce wyjaśnić wszelkie sprawy dotyczące tego zawodnika i mieć sto procent pewności, że w czerwcu będzie mógł wrócić do akcji. Jeżeli tak będzie, to oczywiście ostatecznie gala odbędzie się w Chicago. W innym razie AEW postawi na zapasową opcję, by uniknąć nieprzyjemnej reakcji fanów. Jeżeli AEW ogłosi, że 17 czerwca będzie w Chiago, to właściwie równa się to z pewnym powrotem Punka.

Zostając jeszcze przy zamieszaniu wokół Punka - "Fightful Select" podało przed weekendem, że do AEW wróciłby również... Ace Steel. Co ciekawe, taki ruch miał zasugerować także Chris Jericho, gdy doszło do jego niedawnego spotkania z Punkiem. Miałby to być jasny sygnał, że obydwie strony chcą rozładować napiętą atmosferę, a do pracy powróciłyby wszystkie postacie zamieszane w backstage'owy brawl. Samo AEW początkowo chciało, żeby ewentualny powrót Steela dotyczył wyłącznie współpracy z Punkiem, wobec czego ten wyraża sprzeciw i chce, by Ace był zaangażowany także w AEW TV.

Za to pojawiają się wreszcie konkretne wieści odnośnie do premierowej gry AEW na konsole - Fight Forever. Wygląda na to, iż premiera odbędzie się 27 czerwca. Produkcja już trafiła choćby do Microsoft Store, więc zapewne wkrótce ruszy możliwość przedsprzedaży.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy