Adam Copeland o dołączeniu do AEW, będzie dodatkowe PPV?

Giero
Newsów: 1906

Adam Copeland gościł na konferencji prasowej po gali AEW WrestleDream 2023.
Może za dużo konkretów nie padło, ale "Rated R Superstar" dość jasno zadeklarował, skąd jego decyzja o dołączeniu do All Elite Wrestling. Wynika to przede wszystkim z chęci zawalczenia z wieloma gwiazdami, z którymi do tej pory nie miał okazji, jak chociażby Samoa Joe. Wielokrotnie podkreślał ekscytację nowym rozdziałem w swojej karierze. Widać było po nim, że dawno nie był tak szczęśliwy, a między słowami padło również, że dawno nie czuł się tak wolny.
Copeland będzie się starać angażować nie tylko jako zawodnik - jeżeli ktoś będzie chciał skorzystać z jego pomocy, to jest otwarty na wszelkie porady, zarówno wobec innych talentów, jak i kwestii storyline'owych, bo uwielbia w nich wgłębianie się we wszelkie detale.

Tony Khan z kolei szybko zapowiedział, że Copeland pojawi się na najbliższym Dynamite i Collision. Z kolei już za tydzień Adam będzie miał ringowy debiut na Dynamite - z Luchasaurusem.
Podczas konferencji padło również podkreślenie, że Adam będzie pojawiał się regularnie, w miarę swoich możliwości i prawdopodobnie często będzie walczyć, póki siły mu na to pozwolą. Khan zaznaczył status "full timera" w przypadku Copelanda.

Link do filmu


Tymczasem z informacji "Fightful Select" wynika, że Khan ponoć niespodziewanie planuje jeszcze jedną galę PPV od AEW w 2023 roku. Grudzień zostaje wolnym miesiącem w kalendarzu, a wtedy większego wydarzenia nie ma WWE. Khan chciałby to wykorzystać. Na ten moment na razie zapowiedziane jest jeszcze Full Gear na 18 listopada, a w grudniu będzie prawdopodobnie Final Battle od Ring of Honor.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy