Adam Cole wolnym agentem, szczegóły kontraktu Lesnara, Goldberg-Lashley 2, Nia Jax

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 221

Jak donosi Dave Meltzer, nowy kontrakt Brocka Lesnara z WWE zakłada stoczenie przez niego od 8 do 12 walk w przeciągu 2 lat. Daty te nie uwzględniają oczywiście pojedynczych występów telewizyjnych - segmentów, prom czy wywiadów.

Same rozmowy między federacją a zawodnikiem zajęły zaledwie kilka dni - WWE de facto przystało na wszystkie żądania swojego byłego mistrza, chciało bowiem zadowolić telewizję Fox Sports, głośno wyrażającą niezadowolenie z niepodjęcia przez McMahona walki o usługi CM Punka.

***


Jedni przychodzą, inni odchodzą. W piątek 27 sierpnia wygasł ostatecznie kontrakt wiążący Adama Cole'a z WWE. Od tego czasu były NXT Champion pozostaje wolnym agentem, nie jest też objęty czasową klauzulą braku występów. AEW czeka?

Sam zawodnik już kilka dni temu "pożegnał" się z żółtym brandem:

***


Tymczasem Pat McAfee (wyraźnie nudzący się na kwarantannie) nie omieszkał wykorzystać okazji do wbicia szpilki swojemu rywalowi z czasów NXT:

***


Goldberg i Bobby Lashley zmierzą się w rematchu za SummerSlam już 21 października podczas WWE Crown Jewel PPV w Arabii Saudyjskiej. Oczywiście o ile do takowej dojdzie, mimo pogarszającej się (ponownie) światowej sytuacji epidemiologicznej.

***


Nia Jax doznała niegroźnej kontuzji w poniedziałkowym starciu z Charlotte - zawodnicze po walce założono kilka szwów na łuku brwiowym.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Ale jak to wizja głównego rosteru nie spodobała się Adamowi? :D

napisane przez MattDevitto w dniu : 31-08-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy