Wywiad z Mizem dla portalu Attitude

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z gwiazdą WWE - Mizem. Tym razem zawodnik podzielił się z nami odczuciami na temat naszego kraju i polskich fanów. Byłego mistrza WWE zapytaliśmy także o to w jaki sposób najłatwiej przebić się w tym biznesie i o to, co by robił, gdyby nie znalazł się w federacji Vince'a McMahona.- Nie pierwszy raz gościłeś w Polsce. Z czym kojarzy ci się nasz kraj?
- Wiem, że żyją tu Polacy. Wiem już też, że ich nazwiska często kończą się na "ski". No i że je się w waszym kraju dużo karpia. Zatem, jak widzisz, moja wiedza o polskiej kulturze jest dość obszerna (śmiech).

- Miałeś okazję poznać polskich fanów podczas hous show WWE. Jak prezentujemy się na tle innych krajów?
- Pobyt w waszym kraju był niesamowity. Polscy fani doskonale wiedzieli o chodzi. Wiedzieli jak reagować na to, co robimy. Nie wiem, czy ludzie tak dobrze mówią tu po angielsku, ale wiedzieli dokładnie, co odpowiedzieć na przemowy poszczególnych gwiazd WWE. W ogóle było widać, że świetnie się bawili. Wystarczyło spojrzeć na widownię, gdzie wśród publiczności były dzieci z rodzicami, żeby spostrzec, że Polacy potrafią się dobrze bawić i nawiązywać kontakt z gwiazdami WWE występującymi na żywo. Kiedyś, nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczałem, że będę jeździł po świecie i występował przed polską publicznością. I oto jestem. Ludzie co prawda mnie wygwizdują, ale to zawsze miłe, że jest reakcja. To bardzo ważne dla gwiazd WWE.

- Co jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w WWE: umiejętności ringowe, charyzma, dobre relacje z szefostwem, wsparcie od innych zawodników, czy może właśnie wsparcie od fanów?
- Wszystko jest ważne! Tak naprawdę, to musisz skoncentrować się na każdym z tych punktów. Jeśli tego nie zrobisz, nie uda ci się wejść na szczyt. Musisz być najlepszy we wszystkim, co robisz. Właśnie takie podejście napędza gwiazdy WWE w drodze na szczyt.

- Zakładamy, że Wrestlemania 27 była szczytowym momentem twojej kariery.
- Na Wrestlemanii 27 byłem gwoździem programu, uosobieniem wszystkiego w co zainwestowało WWE. Musiałem stanąć na wysokości zadania i spełnić oczekiwania organizacji. Poszło mi tak dobrze, że Wrestlemania 27 okazała się być najbardziej dochodowym eventem ze wszystkich Wrestlemanii. To niesamowite osiągnięcie.

- Jaki sport byś uprawiał, gdybyś nie był w WWE?
- Zawsze uwielbiałem baseball, koszykówkę i football. Kocham każdy sport, który istnieje, nawet ping-ponga. Jestem prawdziwym Forrestem Gumpem ping-ponga. Uwielbiam rywalizację i kocham zwyciężać.

- Czy masz jakąś swoją wymarzoną walkę, wymarzonego rywala, z którym chciałbyś stanąć w ringu? Możesz wybrać kogokolwiek.
- Gdybym miał możliwość walki z jakimkolwiek wrestlerem, to wybrałbym oczywiście Ultimate Warriora. To mój idol z dzieciństwa. Gdy byłem mały zakładałem serpentyny na ręce, malowałem sobie twarz i biegałem w kółko próbując go naśladować. Oczywiście robiąc to wszystko strasznie denerwowałem przy okazji swoją mamę.

- Z której swojej walki jesteś najbardziej zadowolony
- Z każdej, w której brałem udział!

- Praca w WWE to marzenie wielu ludzi. Ale wiąże się też z wyrzeczeniami. Co jest najtrudniejsze?

- Najtrudniejsze jest życie poza domem. Jesteś tam może półtora dnia w tygodniu. W trasie przebywasz natomiast 300 dni w roku. Musisz jednocześnie być cały czas w formie. W podróży musisz więc nadal chodzić na siłownię, być zmotywowany, a jednocześnie dbać o swoje życie rodzinne, jeśli chcesz we wszystkim zachować równowagę. Wszystko to wymaga sporo pracy.

- W imieniu portalu Attitude dziękuję za rozmowę

Wywiad przeprowadzony dzięki uprzejmości Extreme Sports Channel. Pamiętajcie że emocje spod szyldu WWE możecie śledzić na Extreme Sports Channel! Już dzisiaj (niedziela, 10 maja) o g. 17:00 zapraszamy na retransmisję dorocznej gali WWE Extreme Rules.

fot. WWE

dodane przez Ghostwriter w dniu: 10-05-2015 13:58:05

Udostępnij

Komentarze (1)

Skomentuj stronę

: : (opcjonalnie) :

Dobry wywiad... Co do pytań, to dorzuciłbym jeszcze takie o relacje z innymi zawodnikami. Oczywiście chodzi mi oto z którym zawodnikiem dany zawodnik spędza najwięcej czasu, bo wiem tylko, że Ziggler z Mizem i Ryderem się trzyma, a Rhodes chyba z Rybackiem.

napisane przez 8693 w dniu : 10-05-2015

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy