Wywiad z Maryse

Maryse: "Sheamus jest inny niż wszyscy. Ma unikalny wygląd. Ze swoimi rudymi włosami i bladą skórą jest bardzo dziwny. John Cena ma jasną karnację, ale przy Sheamusie wygląda na opalonego. Uwielbiam jego charyzmę, agresywny styl walki i agresywną osobowość.

Moja kontuzja nie była specjalnie bolesna, ale była denerwująca. Noga puchła i nie chciała się goić. Postanowiłam więc coś z tym zrobić. Teraz jest w 100% zdrowa. Czuje się, jakbym miała nową kończynę. Mogę trenować nawet 3 godziny dziennie i nie pojawia się żadna opuchlizna. Jestem z tego ogromnie zadowolona."

Maryse biegle włada francuskim, który jest jej rodzinnym językiem. Angielskiego nauczyła się w 2 lata, potrafi też czytać w języku hiszpańskim. Diva posiada ponadto czarny pas w sztukach walki oraz może pochwalić się dyplomem ukończenia studiów ekonomicznych (biznes). W czasie kontuzji brała lekcje aktorstwa, by jeszcze lepiej odgrywać swój gimmick.

"W obecnej pracy, kiedy 300 dni w roku jesteś poza domem, wstajesz o 4 rano, podróżujesz po całym świecie i robisz do tego wiele innych rzeczy w tym samym czasie, musisz być wszechstronnym człowiekiem, inaczej nie poradzisz sobie. Wszystko to wymaga ogromnej koncentracji, bo w przeciwnym wypadku łatwo można wszystko stracić."

"Nie ma nic lepszego, niż występowanie przed 10.000, 20.000 czy 100.000 widownią. Świat mody jest nudny. Też się prezentujesz, ale ma się to nijak w porównaniu z WWE, gdy wychodzisz na rampę, a fani, często pogrążeni w ekstazie zdzierają swoje gardła, by wrazić Twoje uwielbienie lub jego brak. Uwielbiam to!."

Maryse dodaje, że podoba jej się, gdy fani na nią buczą. Woli grać czarny charakter, generować heel-heat oraz być wygwizdywaną, zwłaszcza, gdy kpi z fanów porpzez swoje gesty rękami.

"Nigdy tego nie planowałam. - Mówi o gestach. Zrobiłam tak pewnego dnia i zadziałało. Ludzie podchodzili do mnie i prosili o zdjęcie właśnie w pozie z wystawionymi rękami, pomyślałam więc, że to dobry pomysł. Jednak nie jest to coś, co robię na co dzień. To typowe zachowanie mojego charakteru."

Ciągłe zdobywanie wiedzy i ulepszanie ringowego charakteru jest ważnym aspektem dla Divy. Wymienia ona 2 osoby, od których nauczyła się to robić. Pierwszą z nich jest Melina. A drugą?

"The Rock. Mimo, że jestem kobietą, to właśnie on jest dla mnie inspiracją. Był po prostu niesamowity. Jego gimmick pozwalał mu rozwinąć skrzydła. A fani reagowali na niego zawsze, obojętnie czego by nie zrobił. To ciężkie zadanie, ale wykonywał to bardzo dobrze."

"Gdybyś spytał mnie 5 lat temu, czym będę się dzisiaj zajmowała, odparłabym, że nie wiem. Kiedy patrzę wstecz zaczynam myśleć o wszystkim czego dokonałam w ostatnich latach. Nie sposób jednak wszystkiego zapamiętać. A gdzie będę za pół roku? Ciężkie pytanie. W sumie to nie ważne co będę robiła za ten czas, chcę robić tylko to, co sprawia mi satysfakcję. Tak długo jak jestem zadowolona z tego co robię, będę to robiła dalej.

dodane przez AX w dniu: 26-03-2010 07:29:55

Udostępnij

Komentarze (0)

Skomentuj stronę

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy