Wywiad z CM Punkiem dla ESPN.

ESPN Playbook: Co zwycięstwo nad Undertakerem na WrestleManii może zrobić dla Twojego dziedzictwa?
CM Punk: Myślę, że to wniosłoby coś ogromnego do dziedzictwa każdego. Wielu ludzi podnieciłoby się mogąc walczyć z Undertakerem na WrestleManii, ale ja nie jestem pod wrażeniem tego z kim walczę. Jestem tutaj, aby go pokonać. To jest jedna z niewielu rzeczy, które ewentualnie mogą mi utrzymać mój moment w karierze, który rozpocząłem od niesławnego proma w Las Vegas.

ESPN Playbook: Undertaker jest znany jako lider w szatni WWE. Kto wypełnia tę rolę przez cały rok jego nieobecności?
CM Punk: Nie jestem pewien czy ktoś byłby w stanie to zrobić i raczej nikt tego nie próbuje. Bóg pomaga nam wszystkim, ale jeżeli spojrzycie po wszystkich, to nie ma nikogo innego poza mną i Johnem Ceną. To wszystko.

ESPN Playbook: The Rock zabrał Twój tytuł i przerwał najbardziej historyczny mistrzowski streak ostatnich lat, a potem jest zbyt zajęty, aby pojawiać się na RAW do samej WrestleManii. Czy myślisz, że to zła decyzja ze strony federacji, że mistrz nie pojawia się na galach?
CM Punk: Tak myślę, ale to nie jest moja federacja, więc wiecie jak to jest.

ESPN Playbook: Myślisz, że trzeci mecz z The Rockiem pojawi się gdzieś w przyszłości?
CM Punk: Nie wiem czy jest on w planach, ale nie odmówiłbym.

ESPN Playbook: Paul Heyman wspomaga zarówno Ciebie, jak i Brocka Lesnara. Czy kiedykolwiek zobaczymy Was dwóch w jednej drużynie?
CM Punk: Chciałbym. To jest coś nad czym aktualnie dyskutujemy.

ESPN Playbook: Co z meczem przeciwko Brockowi? Czegoś takiego możemy się spodziewać w przyszłości?
CM Punk: Myślę, że to byłoby coś strasznego dla niego. On nie chce walczyć przeciwko mnie.

ESPN Playbook: Myślisz, że fani doceniają te małe rzeczy, które Paul wykonuje w telewizji, a które pomagają budować atmosferę, jak np. wszystkie jego ekspresje, trzymanie pasa mistrzowskiego nad Twoją głową?
CM Punk: Myślę, że część ludzi to docenia, a część tego nie czuje i go hejtuje. Jego pracą jest bycie nienawidzonym.

ESPN Playbook: Jak fan, którego meczu z WrestleManii nie możesz się doczekać najbardziej?
CM Punk: Fandango kontra Chris Jericho. Możecie mi nie wierzyć, ale to prawda. Nie pamiętam kiedy ktoś ostatnio debiutował na WrestleManii, a Fandango to wielki talent, więc jestem podekscytowany tym meczem. Poza tym - jest Chris Jericho. Nie można mieć złego meczu z Chrisem.

ESPN Playbook: Co z czasami, kiedy dorastałeś. Czy jest jakiś moment z WrestleManii, który uznajesz za swój ulubiony? Może coś co się stało zmobilizowało Ciebie do bycia wrestlerem.
CM Punk: Mogę tylko zwracać uwagę na to co inni ludzie mówili o WrestleManiach, ponieważ ja nie oglądałem fanatycznie jej gdzieś do WrestleManii X. Bret Hart kontra Owen Hart to jeden z najlepszych pojedynków na WrestleManii w historii, więc jeżeli cokolwiek mnie skłoniło do bycia wrestlerem, to ta walka.

ESPN Playbook: The Shield zadebiutowało w wielkim stylu. Co myślisz o potencjale tych trzech nowych nabytków jak drużyny i indywidualności?
CM Punk: Myślę, że w całej tej trójce drzemie wielki potencjał. Roman Reigns przybył do nas praktycznie, jako nikt znany, ale wiele z niego wyciągnięto. Myślę, że każdego z tych trzech gości zobaczymy w przyszłości, jako mistrzów świata.

ESPN Playbook: Patrząc na kartę WrestleManii 29 - kiedy gala dobiegnie końca, to o czym będą mówić najbardziej wychodzący ze stadionu fani?
CM Punk: O mojej walce. Udowodnię im, że się mylą. Nie jest sekretem to, że chciałem być w main evencie WrestleManii i nie jest też sekretem, że część ludzi myśli w następujący sposób - "Jesteś przecież w jednym z main eventów, bo walczysz z Undertakarem". Jednak ja nie przyjmuję nagrody pocieszenia. Jestem tutaj, aby ukraść show i dokonać niemożliwego. Czy będę w stanie to zrobić, tego się dowiemy.

ESPN Playbook: Twój pojedynek z Johnem Ceną z RAW sprzed kilku tygodni był jednym z najlepszych, które widziałem w ciągu ostatniego roku. Podobało mi się to, że on wykonał hurricanrannę, a Ty pile drivera, co uczyniło mecz wyjątkowym. Możemy spodziewać się czegoś podobnego z Undertakerem?
CM Punk: Oczywiście, zwłaszcza ode mnie. Nigdy nie wiadomo co zrobię.

ESPN Playbook: Czy ten piledriver nie jest zbanowanym zagraniem? Miałeś potem problemy z tego powodu?
CM Punk: Pewnie, że miałem.

ESPN Playbook: Dlaczego ta akcja został zabroniona? Przecież wrestlerzy używają jej od lat.
CM Punk: Wiąże się z nią wiele kontuzji i urazów, więc lepiej jej nie wykonywać niż potem przepraszać. Nie jest tego warta, ale chciałem w trakcie gali uczynić ten mecz świetnym.

ESPN Playbook: Jakie to dziwne, że zabroniona akcja spowodowała to, że pojedynek stał się bardziej wyjątkowy.
CM Punk: Zabawne, jak to wszystko się zgrało.

ESPN Playbook: Byłeś na okładce WWE'13, a teraz 2K Sports przejmuje produkcję najnowszej edycji w tym roku. Czy jest coś co chciałbyś zobaczyć w nowej odsłonie, a czego nie było w WWE'13?
CM Punk: O Boże, fajnie byłoby zobaczyć co przedstawią. THQ zawsze wykonywało dobrą robotę. Nie mam nic co trzeba byłoby dodać. Zawsze dziwnie patrzyło mi się na mnie w grze - prawie tak, jakbym patrzał na zdjęcia.

ESPN Playbook: Nie jestem pewien stanu zdrowia Underatkera i tego czy pozostanie na kolejną walkę po WrestleManii, więc po tym wielkim niedzielnym meczu, jakie są osoby, z którymi chciałbyś następnie feudować?
CM Punk: Chciałbym trafić do tagu z Brockiem Lesnarem. Jeżeli doszłoby do tego, to chciałbym stanąć przeciwko Kane'owi i Danielowi Bryanowi lub Dolphowi i Big E. Langstonowi, bez względu kto z nich po WM wyjdzie z pasami.

Wywiad udzielony przez CM Punka dla ESPN
Tłumaczenie na język polski: Vercyn

dodane przez Vercyn w dniu: 06-04-2013 21:59:00

Udostępnij

Komentarze (7)

Skomentuj stronę

: : (opcjonalnie) :

Dzięki wielkie, ale mam jedno zastrzeżenie, czy mógłbyś zmienić słowo "hejtuje" na "krytykuje" (domniemam, że padło tam słowo hate). Język polski jest bardzo bogaty i nie musimy koniecznie pożyczać każdego ich zwrotu jak leci.

napisane przez Dziejo w dniu : 06-04-2013

Zawsze myślałem że Punk był ateistą a tu naraz powołuje się w wywiadzie na Boga który pomaga wszystkim w szatni? :?

napisane przez TakerFanKrk w dniu : 07-04-2013

@TakerFanKrk
To tylko pokazuje jak dobrym aktorem jest Punk. Tak dobrze wcieił się w postać heela za czasów SES, że fani nazywali go antychrystem i to złudne wrażenie zostało aż do dziś. :)

napisane przez Goddamn w dniu : 07-04-2013

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przy takim terminarzu Lesnara, ktoś naprawdę zastanawia się nad wpakowaniem go w tag team :) Tę wypowiedź Punka traktuję raczej jako żart. Best in the World walczący o pasy drużynowe? No dajcie spokój... Ale cały wywiad niezły. Dobra robota, Vercyn (chciałoby się napisać - jak zwykle).

napisane przez SixKiller w dniu : 07-04-2013

@SixKiller

Czemu? Po pierwsze, nie znamy treści nowego kontraktu Lesnara, co w sumie nie wiele zmienia, ale...

... (tu po drugie) taki team można skleić podczas RtWM, gdzie Brock pojawia się zdecydowanie częściej.

Po trzecie... czy oni od razu muszą walczyć o pasy drużynowe ;)? Mogą walczyć indywidualnie i każdy będzie asystował drugiemu. Przecież taką sytuację mamy teraz w wypadku Dolpha, który dopiero na WM zawalczy razem z Langstonem, a wcześniej służył mu on jedynie za pomocnika...

napisane przez Bullinho w dniu : 07-04-2013

Bullinho, odnosiłem się do treści wywiadu. Ale jeżeli pytasz mnie, czy chciałbym zobaczyć taki team, to odpowiedź też brzmi "nie". Powód? W obecnej sytuacji takiej drużyny nie byłoby przeciwko komu wystawić. Bo były w przeszłości podobne teamy, dla przykładu HHH i Austin. Ale wtedy byli też Brothers of Destruction, Hardyz, Dudleyz, E&C itd., czyli jednym słowem - była dywizja tag teamów. Dzisiaj powstanie mocarnego heelowego teamu wiązałoby się z powstaniem podobnego teamu face'owego, równie przypadkowego, dajmy na to Cena/Ryback. A tego naprawdę nie chce mi się oglądać.

Współpracę Punka i Lesnara, tzn. sytuację, w której pomagają sobie nawzajem, rozpieprzając całe WWE, przywitałbym z radością. No ale to nie jest tag team (i nie dam się wciągnąć w żadne dyskusje typu "no nie, ale..."), tylko dwóch singli ubezpieczających swoje plecy :)

Z pomocą Lesnara Punk dałby radę nawet Takerowi na WM :wink:

napisane przez SixKiller w dniu : 07-04-2013

Sam jestem ciekaw, czy Punk , mówiąc "tag team", rzeczywiście miał na myśli taki układ, czy może mówił o tym, co wspomniałem w swoim punkcie nr 3 i jest - według mnie - bardziej prawdopodobne.

napisane przez Bullinho w dniu : 07-04-2013

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy