Ile federacji planujesz oglądać w 2018 roku?

Opcja w ankiecieWynik
169
2-363
4-517
6 i więcej21
Tylko pojedyncze walki i gale37
Nie będę oglądał wrestlingu10

To już czwarta edycja sondy na temat waszych wrestlingowych planów na zbliżający się rok. Jakie federacje planujecie oglądać w 2018 roku i w jakim stopniu. W temacie możecie dokładnie napisać jakie federacje będzie śledzić.

Wiele osób napisało o swoich planach 12 miesięcy temu. Możecie zobaczyć w temacie co takiego wypisaliście i sprawdzić jak to wyglądało w rzeczywistości.
http://forum.wrestling.pl/viewtopic.php?t=51412&start=0

Tematy o planach na 2015 oraz 2016 rok.
http://forum.wrestling.pl/viewtopic.php?t=48722&start=0
http://forum.wrestling.pl/viewtopic.php?t=45525&start=0

Komentarze (21)

Skomentuj sondę!

: : (opcjonalnie) :


Cytat:

2015 - Cóż na pewno w moim kalendarzu będzie RAW i NXT od WWE, a po za tym TNA. Ponadto Lucha Underground i chyba na stałe zacznę oglądać ROH, bo nadchodzący rok zapowiada się fajnie dla tej organizacji. Od czasu do czasu może jakieś ważniejsze gale NJPW. Zaznaczyłem odpowiedź 4-5 ;)


2016 - W sumie zrealizowałem swoje plany. WWE. TNA, Lucha Underground, trochę częściej zacząłem lukać ROH no i udało się przebić przez WK, Climaxa i King of Pro Wrestling. Już wychodzi pięć federacji, a do tego Triplemania od AAA i BOLA od PWG. Myślę, że w 2016 roku będzie podobnie, a do tego w końcu (być może) dojdzie GFW. Jednak jeżeli chodzi o regularne oglądanie, to u mnie zostanie 4-5 federacji :)
Nadal regularnie WWE, TNA i LU. + najważniejsze PPV ROH i NJPW. Drugi rok z rzędu ogarnąłem całego Climaxa ;) Ponadto BOLA od PWG. Czyli stale trzy fedki regularnie + pozostałe najważniejsze gale.


Niestety z roku na rok ta ilość zmniejsza się dla mnie. BOLA w tym roku sobie darowałem, ROH chyba raptem jedno czy dwa ppv obejrzałem, podobnie jak NJPW. Regularnie to tak naprawdę oglądam tylko WWE i LU, bo już nawet GFW ze skrótów. Głównie bolączką jest poziom. NXT wchłonęło wiele gwiazd scen niezależnych, co odbiło się na fedkach. A GFW przestało być dla mnie interesujące, choć niby coś próbują kreować. Zaznaczyłem odpowiedź 2-3.

napisane przez Giero w dniu : 26-12-2017

2-3. Mocno to spada, a obecnie bardziej nadrabiam przeszłość niż oglądam przyszłość. WWE, od czasu do czasu New Japan.

napisane przez Arkao w dniu : 26-12-2017

WWE, Impact, PWG, Dragon Gate. IW jest malutko i sporo można przewinąć, dwie ostatnie wypuszczają mało gal, więc to też nie problem. Wychodzi 4 regularnie...

Będzie 5, bo wypadło mi z głowy powracające Lucha Underground - ale w ankiecie to niewiele zmienia, 4-5 :)

napisane przez aRo w dniu : 26-12-2017

Lubię tę coroczną sondę, bo to fajna okazja do przypomnienia sobie co się pisało i do refleksji na temat wrestlingu i jego oglądania.
Rok temu napisałem:


Cytat:

Rok temu pisałem że chcę oglądać 2-3 fedki i gówno z tego wyszło :D
W tym nawet się nie oszukuję - jedna, a mówiąc precyzyjniej to pół :D bo WWE ale też raczej skrótowo, przez YT albo na przewijaku. No chyba, że WWE da mi powód do sięgania w całości po ich produkt. Ale raczej się nie zapowiada ;)


I spełniło się w pełni. Regularnie oglądałem tylko WWE, często na przewijaku. I powiem szczerze, dobrze mi z tym. Nie mam zamiaru tego zmieniać, stąd wybór 1 federacji - WWE. Może okazjonalnie wpadnie jakaś walka z NJPW albo sceny indy, ale to dopiero gdy zobaczę wiele osób polecających dane starcie/galę.

napisane przez maly619 w dniu : 27-12-2017

Nic się u mnie nie zmieniło. 6 i więcej.

napisane przez JHardy w dniu : 27-12-2017

Standardowo WWE, NXT, NJPW, PwG, RoH, CZW, Progress, RevPro, AAW, Stardom ( o ile będę miał gdzie ) no i będę rzucał okiem na Impact i Dragon Gate. I może większe gale od wXw jak Carat czy Anniversary jak teraz.
6 plus

napisane przez John John w dniu : 27-12-2017


Cytat:

Patrząc na zeszły rok to przewidziałem tak pół na pół. Z ROH to oglądałem te tygodniówki, ale nie wiem, czy w 2017 będę dalej to ciągnął. Chyba tylko zostanę przy PPV. PWG i LU to oczywiście wszystko obejrzałem, ale ciężko w sumie nie było, zwłaszcza w przypadku federacji z Resedy. Dalej, Progress też miałem wszystko oglądać, ale ENDVRów i PTNLTów w ogóle nie wrzucali na torrenty. Beyond poza jedną galą też olałem. Z tych większych to chyba tylko NJPW dobrze przewidziałem. A więc moje przewidywania na następny, oby lepszy rok:
- NJPW - PPV i ważniejsze Road To
- Progress - Główne chaptery
- ROH - tylko PPV
- WWE - PPV, jeśli mnie nie załamią kompletnie. I looknę na tą potencjalną tygodniówkę z UK.
- PWG i LU - wszystko
- Dragon Gate - większe gale i powiedzmy, że niektóre gale z Korakuen
Znowu zaznaczę 6 i więcej, a życie znowu zweryfikuje plany.


O matko, co ja powypisywałem w zeszłym roku :P NJPW to się spełniło. Lucha Underground też. Z Dragon Gate i PWG nie obejrzałem kompletnie nic. Progress przestałem oglądać gdzieś w połowie roku. I teraz najlepsze. W połowie roku ponownie zacżąłem oglądać tygodniówki z ROH i WWE, po to by przestać jakoś miesiąc temu, gdy poziom zwłaszcza tych drugich kompletnie mnie dobił.

Teraz plan na 2018: pojedyncze gale. Wypaliłem się wrestlingiem. Ale jak znajdzie się jakaś perełka, to chętnie obejrzę.

napisane przez urbino w dniu : 27-12-2017


Cytat: PHG

Plany na 2017:
WWE - wszystko, poza Main Event
ROH - wszystko
LU - wszystko
NJPW - wszystko
PROGRES, RPW, TNA - tylko gale z bardzo ciekawymi kartami/opiniami innych
PWG - zapewne 3. rok z rzędu zobaczę tylko BOLA - styl PWG nie jest dla mnie, raz na rok turniej zobaczę i czuję, że więcej nie dałbym rady (aczkolwiek nie rzygam produktem, po prostu czuję się syty, najedzony na cały rok)A więc tak:
z WWE odpuściłem w okolicy marca 205. Poziom tam jest właściwie zerowy. z ROH oglądałem tylko kilka gal PPV lub tych specjalnych eventów, z LU dalem sobie spokój po... 2 odcinkach... przerwą w połowie sezonu trwającą pół roku zjebali wszystko. z NJPW było gorzej niż w 2016 - PPV + Climax. Poza tym BOLA. Chyba jedna albo dwie gale od PROGRESSU i to byłoby na tyle... slabo.W 2018 roku na pewno pozostanę przy 3 brandach WWE oraz przy NJPW PPV, Climaxie, New Years Dash i być może BOSJ, jeśli tylko czas pozwoli. ROHować za dużo nie będę - pewnie głównie PPV no i tradycyjnie po raz 4 zobaczę BOLA. Tyle. Może jeszcze jakieś 2-3 gale z UK. Na więcej nie liczę.

napisane przez TheVillain w dniu : 27-12-2017


Cytat: Kcramsib

Ja na przyszłość patrzę realnie: przeleci człowiek programy od WWE (które i w jakiej dawce, to się zobaczy - rok temu nikt by nie powiedział że najlepszą ich tygodniówką będzie SmackDown), sprawdzi może co słychać w Hardylandzie, ewentualnie wyszpera czasem na Youtubach jakieś walki z bingo halls i tyle tego będzie... na więcej zwyczajnie brakłoby czasu.

PS/Offtop: Hm, właśnie się zorientowałem (po raptem kilku latach), że ten biały wzorek na górze forum układa się w kształt Polski... cóż, to ma sens.

PS2: Merry x-mass? Czy co to tam teges...


Nic dodać nic ująć, nawet Hardyland (co nazwa :twisted: ) jest już teraz u Vince'a, jedna fedka mniej do oglądania ;) I w sumie opcję "jedną" zaznaczę - nie ma co zakłamywać rzeczywistości, na więcej (a i to na przewijaku) człowiek i tak nie będzie miał czasu. Ani chęci.

No, ew. obczaję co ciekawsze (bardziej chwalone?) walki z Kingdom i Climaxu, ale tego jako oglądania całej fedki nie ma nawet co liczyć...

napisane przez Kcramsib w dniu : 27-12-2017

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


W tym roku w końcu przyjąłem do wiadomości, że oglądanie wrestlingu jako sztuki dla sztuki mnie nudzi, chyba że to hardcore. Z tego powodu z harmonogramu całkowicie wypadło PWG. Resztę, zwłaszcza indysów, też oglądam dość wybiórczo.
Na pewno będę oglądał:
WWE - RAW, SmackDown, NXT bardzo wybiórczo, PPV i TakeOvery - bez zmian.
NJPW - Wszystkie duże gale i Climax. Ten ostatni też prawdopodobnie wybiórczo, bo w tym roku oglądałem go strasznie na siłę. Nie podobał mi się nawet w połowie tak jak edycje przed rokiem i dwoma.
PROGRESS - Wszystkie "Chaptery". Sporo przewijając.
Do tego dochodzą gale PPV od ROH - tylko niektóre walki. Wszelki dostępny ultraviolent, w tym wszystkie eventy od GCW - wybiórczo, ale regularnie. Zacząłem ostatnio nieśmiało zaglądać do ICW - na poczynania Havoca i Whiplasha. Gdy już będzie, obowiązkowo Lucha Underground. Tutaj jeszcze ta sama zasada co przed rokiem - wchodzę na XWT i jak jest coś ciekawego to oglądam.

napisane przez Rogos w dniu : 27-12-2017

W tym roku znów planuje oglądać tylko pojedyncze walki, w dalszym ciągu nie mogę znaleźć w sobie motywacji, żeby obejrzeć jakaś galę od początku do końca.
:(

napisane przez ADAMEKKIC w dniu : 27-12-2017

Tylko jedną stale - WalkWithElias - z czego tygodniówki na przewijce, a PPV w całości - oby booking nie był tak zjebany jak w tym roku.

Inne fedki od święta :
- jak będzie coś ciekawszego to zapuszcze Tna.GFW/Impact czy jak to tam teraz się nazywa - pewnie w 2018 jeszcze zmienią z 8 razy nazwę :twisted:
- koniecznie WrestleKingdom, specjalnie dla Krzysia.
- kolejny sezon Lucha przeglądnę jak wyjdzie ;)

Tyle. Jak mnie Vincenty zacznie wkurwiać to za rok będzie to piękne 0. :twisted:

napisane przez CzaQ w dniu : 27-12-2017

Zaznaczyłem 4-5. Podejrzanie mało. Nie wiem, jak to liczyłem kiedyś, ale na szybko uzbierałem WWE, TNA, RoH, PWG i Progress. Wiadomo, że innych fedek będą pojedyncze gale, ale nic regularnego.

napisane przez N!KO w dniu : 27-12-2017

U mnie 3
WWE - tak jak od paru lat, tylko ppv również te od NXT.
NJPW- ppv/duże gale i co najwyżej finały turniejowe
CMLL - ppv/duże gal plus pojedyńcze ciekawe walki

Jak widać 3 największe fedki obecnie na świecie, z jedynie 3 liczacych się krajów w Wrestlingu ( no można dodć jeszcze czwartą Anglię)
pojedyńczo coś tam pewnie zobaczę z AAA, Lucha Underground czy Dragon Gate, ale na pewno nie będe oglądać regularnie.

napisane przez Streetovs w dniu : 27-12-2017


Cytat: urbinoTeraz plan na 2018: pojedyncze gale. Wypaliłem się wrestlingiem. Ale jak znajdzie się jakaś perełka, to chętnie obejrzę.


Mógł byś być moim psychologiem :evil:

Szpilka wbijający na Stracha to jest wrestling 21th century :twisted:

napisane przez Icon w dniu : 28-12-2017


Cytat:

W następnym roku zamierzam oglądać:

1. Lucha Underground - wszystko
2. WWE - RAW(sporadycznie), SD, NXT (Takeovery, ciekawsze walki z tygodniówki), PPV
3. NJPW - PPV i może ciekawsze walki z turniejów i mniejszych gal

Może jeszcze od czasu do czasu coś od TNA zobaczę ale tylko ze względu braci Hardych. Tak więc głos oddany na 2-3.


Wykonane no możne poza tygodniówkami(RAW, SD), których oglądanie odpuściłem gdzieś w połowie 2017.

W 2018 raczej nic się nie zmieni głos na 2-3 i będę oglądał:

1. WWE - RAW i SD(pojedyncze epizody specjalne typu draft, RAW po WM itp.), PPV i NXT TakeOver
2. NJPW - duże gale, ciekawsze mniejsze gale i finały turniejów + najlepsze walki turniejowe
3. Lucha Underground - wszystko, o ile będzie czwarty sezon

napisane przez Wojtax w dniu : 28-12-2017

Nigdy nie oglądałem za wiele i raczej się to nie zmieni w tym roku. Głównie WWE i pewno LU jak wróci.

napisane przez Pavlos w dniu : 28-12-2017

Również pojedyncze walki i gale. Nie mam już ani czasu, ani chęci strzępić ryja. Od święta rzucę okiem na to, co dzieje się w Dablju, na PPV od TNA, może na coś większego od ROH, New Japana i tyle.

napisane przez Carrik w dniu : 28-12-2017

Zaznaczyłem "tylko pojedyncze walki i gale" gdyż tak naprawdę nie wiedziałem co właściwie zaznaczyć. Już od jakiegoś czasu mój kontakt z wrestlingiem odbywa się za pośrednictwem kanału WWE na Youtube. Tak jest dla mnie wygodniej i szybciej bo zazwyczaj w ciągu kilku minut mogę obejrzeć mega wielki skrót wydarzeń które zainteresowały mnie na danej gali. Całej gali nie chce mi się odpalać, jechać na przewijaku tym bardziej.

napisane przez TakerFanKrk w dniu : 29-12-2017

1. NJPW - wszystko
2. WWE - wszystko (oczywiście przewijając :D)
3. Lucha Underground (bo pewnie będą nowe odcinki w 2018)
4. Czasem mniejsze federacje i ich gale

napisane przez VillainLee w dniu : 03-01-2018


Cytat:

PWG - Wszystko
PROGRESS - Chaptery
NJPW - wszystkie PPV i ciekawsze TV
WWE - Raw, Smackdown, 205, NXT, PPV - 205 przestałem oglądać
ROH - wszystkie PPV, większość live eventów i TV - Gale TV odpuściłem
Lucha Underground - dokończe 3 sezon, później się okaże. Zrezygnowałem z oglądania
DG - PPV słabo z tym było
TNA - Impact i ważne PPV Często pojawiały się zaległości

Z Chikary sięgnę po King of Trios (tylko to obejrzałem), wXw 16 Carat może uda się na żywo (udało się), pewnie coś z Shine, Shimmer, joshi oraz europejskiego wrestlingu.


PWG - Wszystko
PROGRESS - Chaptery
NJPW - wszystkie PPV i ciekawsze TV
WWE - Raw, Smackdown, NXT, PPV
ROH - głównie PPV
TNA

Będę śledził kobiecy i europejski wrestling, ciekawsze rzeczy postaram się obejrzeć.

napisane przez Maxi4 w dniu : 11-01-2018

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy