Kto zyskał więcej po WWE Superstar Shake-up?

Opcja w ankiecieWynik
Raw73
SmackDown105

W poniedziałek i we wtorek odbył się WWE Superstar Shake-up. Wielu wrestlerów zmieniło rostery. Który brand waszym zdaniem zdaniem zyskał na tym więcej? Co ma na to wpływ? Czy tylko największe gwiazdy czy jednak całość wymiany?

Na Raw zostali przeniesieni: Apollo Crews, The Miz i Maryse, Dean Ambrose, Curt Hawkins, Bray Wyatt, Kalisto, Heath Slater, Rhyno, Alexa Bliss, Mickie James i David Otunga.

Na SmackDown zostali przeniesieni: Kevin Owens, Sami Zayn, Shining Stars, Jinder Mahal, Tamina, Charlotte, Sin Cara, Rusev, Lana, The New Day i Byron Saxton.

Komentarze (4)

Skomentuj sondę!

: : (opcjonalnie) :

Smackdown. Oddali Wyatta i Miza, ale zyskali Owensa i Zayna. Do tego Rusev może być poważnym wzmocnieniem. New Day i Charlotte tylko to potwierdzili, ale co ciekawe największym plusem SD jest to, że nie oddali Stylesa

napisane przez TJCACPJ w dniu : 14-04-2017

Patrząc na star power, zwłaszcza kryteriami WWE to mamy remis. Owens i Wyatt to dla WWE ten sam poziom, Miz i Maryse i RuRu i Lana to podobny poziom Ambrose to nadwyżka nad Zayn'em Charlotte ma podobną wartość co James i Alexa, natomiast New Day to niby nadwyżka nad Slayer'em i Rhyno ale na RAW zadebiutowało Revival, więc też wychodzi podobnie.

Jednak patrząc z fanowskiego punktu widzenia, to Smackdown oddał tych, z których ciężko im było już coś wycisnąć a dostali albo topowe gwiazdy w swoich dywizjach czyli Charlotte i New Day albo gości, którzy w czekają na awans z upper-midcardu do main eventów czyli Owens i RuRu do tego Zayn, który może w końcu dostanie jakiś wartościowy program.

A tak naprawdę to wygra Smackdown bo większość woli niebieskich :)

napisane przez Susek w dniu : 14-04-2017

Oceniając składy jest ciężko wskazać który brand więcej zyskał, bo nie wiadomo jaka przyszłość czeka danego zawodnika w określonym brandzie. Star power moim zdaniem porównywalny biorąc pod uwagę wszystkich zawodników jako całą grupę, bo:
1.Owens> Ambrose i Owens> Wyatt, ale dwóch aż tak bardzo wartościowych zawodników sd nie dostało. Jednakże ci dwaj zawodnicy, czyli Ambrose i Wyatt byli już wypaleni na SD. Na raw będą mieli co robić.
2.The New Day> The Miz jako talking show. Kto nie lubi tych trzech murzynów jako stajni?
3.Zayn,Mahal, Cara, Rusev> Crews, Hawkins, Kalisto
4.Charlotte> Bliss, James, ale Bliss, James> Tamina
No i korzyść dla RAW: Slater & Rhyno > SHITing Stars
Jest w tym pewna równowaga i tak jak już napisałem... Zależy to od tego jakie brand ma plany wobec danego zawodnika.

Kończąc... Ankieta miałaby większy sens i byłaby ciekawsza jeżeli głosowalibyśmy na zawodnika, a nie na brand. Wtedy pewniakami byliby Zayn albo SHITing stars i inni jobberzy gdyż gorzej w ich przypadkach być nie może, a tylko albo lepiej albo bez zmian. W kwestii Ruseva obstawiam mocny tt z Mahalem, czego sd bardzo potrzebuje.

napisane przez DzikiDzik w dniu : 14-04-2017

Ambrose to IC Champ, Miz szalał w segmentach i na Talking Smack, reszta - mało ważna (tak, Alexa i Bray też). A SD dostało Owensa, Charlotte i New Day. Dla mnie wybór prosty.

Ale gdyby było pytanie o to, kto na tym zyska długofalowo - na jedno wyjdzie, nic się pod względem poziomu nie zmieni raczej ;)

napisane przez aRo w dniu : 14-04-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy