Kto zyskał więcej po WWE Superstar Shake-up?

Opcja w ankiecieWynik
Raw73
SmackDown105

W poniedziałek i we wtorek odbył się WWE Superstar Shake-up. Wielu wrestlerów zmieniło rostery. Który brand waszym zdaniem zdaniem zyskał na tym więcej? Co ma na to wpływ? Czy tylko największe gwiazdy czy jednak całość wymiany?

Na Raw zostali przeniesieni: Apollo Crews, The Miz i Maryse, Dean Ambrose, Curt Hawkins, Bray Wyatt, Kalisto, Heath Slater, Rhyno, Alexa Bliss, Mickie James i David Otunga.

Na SmackDown zostali przeniesieni: Kevin Owens, Sami Zayn, Shining Stars, Jinder Mahal, Tamina, Charlotte, Sin Cara, Rusev, Lana, The New Day i Byron Saxton.

Komentarze (4)

Skomentuj sondę!

: : (opcjonalnie) :

Smackdown. Oddali Wyatta i Miza, ale zyskali Owensa i Zayna. Do tego Rusev może być poważnym wzmocnieniem. New Day i Charlotte tylko to potwierdzili, ale co ciekawe największym plusem SD jest to, że nie oddali Stylesa

napisane przez Arkao w dniu : 14-04-2017

Patrząc na star power, zwłaszcza kryteriami WWE to mamy remis. Owens i Wyatt to dla WWE ten sam poziom, Miz i Maryse i RuRu i Lana to podobny poziom Ambrose to nadwyżka nad Zayn'em Charlotte ma podobną wartość co James i Alexa, natomiast New Day to niby nadwyżka nad Slayer'em i Rhyno ale na RAW zadebiutowało Revival, więc też wychodzi podobnie.

Jednak patrząc z fanowskiego punktu widzenia, to Smackdown oddał tych, z których ciężko im było już coś wycisnąć a dostali albo topowe gwiazdy w swoich dywizjach czyli Charlotte i New Day albo gości, którzy w czekają na awans z upper-midcardu do main eventów czyli Owens i RuRu do tego Zayn, który może w końcu dostanie jakiś wartościowy program.

A tak naprawdę to wygra Smackdown bo większość woli niebieskich :)

napisane przez Susek w dniu : 14-04-2017

Oceniając składy jest ciężko wskazać który brand więcej zyskał, bo nie wiadomo jaka przyszłość czeka danego zawodnika w określonym brandzie. Star power moim zdaniem porównywalny biorąc pod uwagę wszystkich zawodników jako całą grupę, bo:
1.Owens> Ambrose i Owens> Wyatt, ale dwóch aż tak bardzo wartościowych zawodników sd nie dostało. Jednakże ci dwaj zawodnicy, czyli Ambrose i Wyatt byli już wypaleni na SD. Na raw będą mieli co robić.
2.The New Day> The Miz jako talking show. Kto nie lubi tych trzech murzynów jako stajni?
3.Zayn,Mahal, Cara, Rusev> Crews, Hawkins, Kalisto
4.Charlotte> Bliss, James, ale Bliss, James> Tamina
No i korzyść dla RAW: Slater & Rhyno > SHITing Stars
Jest w tym pewna równowaga i tak jak już napisałem... Zależy to od tego jakie brand ma plany wobec danego zawodnika.

Kończąc... Ankieta miałaby większy sens i byłaby ciekawsza jeżeli głosowalibyśmy na zawodnika, a nie na brand. Wtedy pewniakami byliby Zayn albo SHITing stars i inni jobberzy gdyż gorzej w ich przypadkach być nie może, a tylko albo lepiej albo bez zmian. W kwestii Ruseva obstawiam mocny tt z Mahalem, czego sd bardzo potrzebuje.

napisane przez DzikiDzik w dniu : 14-04-2017

Ambrose to IC Champ, Miz szalał w segmentach i na Talking Smack, reszta - mało ważna (tak, Alexa i Bray też). A SD dostało Owensa, Charlotte i New Day. Dla mnie wybór prosty.

Ale gdyby było pytanie o to, kto na tym zyska długofalowo - na jedno wyjdzie, nic się pod względem poziomu nie zmieni raczej ;)

napisane przez aRo w dniu : 14-04-2017

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Która walka z Wrestlemanii 34 najbardziej ciebie interesuje? Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns
AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura
The Miz (c) vs. Seth Rollins vs. Finn Bálor
Randy Orton (c) vs. Bobby Roode vs. Jinder Mahal vs. Rusev
Alexa Bliss (c) vs. Nia Jax
Charlotte Flair (c) vs. Asuka
Cesaro and Sheamus (c) vs. Braun Strowman and ???
WWE SmackDown Tag Team Championship Match
Cedric Alexander vs. Mustafa Ali
Angle & Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon
WrestleMania Women's Battle Royal
André the Giant Memorial Battle Royal
Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Kevin Owens & Sami Zayn
John Cena vs. Undertaker

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy