Zgrzyt na linii Jax-R-Truth, niezadowolone Sanity

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 608

Nia Jax nie ma łatwo w ostatnich tygodniach. W niedzielę weszła do Royal Rumble Matchu mężczyzn, atakując R-Trutha i zabierając mu miejsce w tym pojedynku. Do ataku doszło w trakcie jego drogi na ring. Zawodniczka jednak zbyt agresywnie rzucała nim o barykady, przez co ten naprawdę ucierpiał. Jerry Lawler w swojej audycji poinformował, że R-Truth po walce był mocno zdenerwowany na Jax i doszło do sprzeczki na zapleczu. Sytuację nieco załagodzono, a Jax skomentowała doniesienia na Twitterze.


W maju ma odbyć się kolejna gala WWE w Arabii Saudyjskiej. Według "Ringside News" ma wystąpić na niej Brock Lesnar, niezależnie od rezultatu jego walki z Sethem Rollinsem na WrestleManii 35. Wiele wskazuje, że to mogą być jego ostatnie występy jako wrestler przed powrotem do UFC.

Wygląda na to, że kolejne postacie są niezadowolone z swojej pozycji w WWE. Chodzi mianowicie o członków grupy Sanity. Alexander Wolfe i Killian Dain wrzucili dość jednoznaczne posty na Twittera, po tym jak kolejny tydzień z rzędu zabrakło dla nich czasu na SmackDown Live. Oczywiście trzeba brać pod uwagę, że jest to element storyline'u i sami oficjele poprosili ich o publikację takich Tweetów.


Materiał promujący Halftime Heat:

Link do filmu

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2019? Seth Rollins
Braun Strowman
Drew McIntyre
John Cena
The Miz
Bobby Lashley
Brock Lesnar
Rey Mysterio
AJ Styles
Daniel Bryan
Dean Ambrose
Finn Bálor
Randy Orton
Elias
Samoa Joe

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy