Zapowiedzi SmackDown, Mixed Match Challenge i 205 Live

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 301

Przed nami kolejny odcinek SmackDown Live. Gala odbędzie się w Sprint Center w Kansas City. W tej chwili zapowiedziane są na nią trzy walki. Czego więc możemy się spodziewać?

Kevin Owens i Sami Zayn zawalczą o szansę stoczenia pojedynku o WWE Championship na Fastlane

Tę walkę zapowiedziano już tydzień temu. Wtedy też byliśmy świadkami tarć między Zaynem i Owensem. Czy ich przyjaźń przetrwa? A może to koniec Yep Movement?
Bobby Roode będzie bronił mistrzostwa Stanów Zjednoczonych w walce z Rusevem

Na ubiegłym SmackDown Rusev pokonał Jindera Mahala, Zacka Rydera i Kofiego Kingstona, zyskując tym samym tytuł pretendenta do mistrzostwa US. Dzisiaj stanie do walki o tytuł. Czy Rusev Day będzie dla niego wyjątkowo udany? A może to Roode wyjdzie górą ze starcia?
Daniel Bryan przedstawi pierwszą w historii listę 10 topowych gwiazd SmackDown

Daniel Bryan tydzień temu ogłosił powstanie nowego rankingu gwiazd SmackDown. Zawodnicy SmackDown głosowali na siebie nawzajem, biorąc pod uwagę takie kryteria jak na przykład zdolności sportowe. Nie wolno było oddać głosu na siebie samego, udziału w głosowaniu nie biorą także Daniel Bryan i Shane McMahon. Kto trafi do topowej 10?
Charlotte Flair spróbuje zemścić się na Riott Squad w walce z Liv Morgan

W ubiegłym tygodniu zawodniczki tworzące Riott Squad zaatakowały Charlotte Flair, co omal nie zakończyło się realizacją przez Carmellę kontraktu Money in the Bank. Czy Charlotte sprawi, że Liv Morgan zapłaci za to, co zrobiła z koleżankami przed tygodniem, czy może Riott Squad doprowadzi do tego, że mistrzyni straci tytuł przed WrestleManią?
Zaraz po SmackDown na Facebooku zostanie wyemitowany kolejny odcinek Mixed Match Challenge. Goldust i Mandy Rose zmierzą się z Jimmym Uso i Naomi. Fani mają możliwość wyboru sędziego specjalnego. Kandydatami są Kurt Angle i Daniel Bryan.
To jeszcze nie koniec wrażeń, ponieważ na antenie WWE Network zobaczymy także 205 Live. A tam kolejne walki pierwszej rundy turnieju o mistrzostwo Cruiserweight. Hideo Itami zmierzy się z Roderickiem Strongiem, a Kalisto z Lincem Dorado.


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy