Zapowiedź gali PROGRESS Chapter 55: Chase The Sun

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 612

W londyńskim Alexandra Palace 10 września odbędzie się gala PROGRESS Chapter 55: Chase The Sun. Wyprzedano wszystkie 2000 biletów i będzie to największa w roku gala federacji niezależnej w Anglii.

W main evencie Pete Dunne będzie bronił pasa PROGRESS World przeciwko Travisowi Banksowi. Pod koniec maja Travis wygrał trzydniowy turniej Super Strong Style 16 i tym samym wywalczył title shota. Od tego czasu Pete nie bronił tytułu, ale toczył walki non-title. Przeciwników wybierał mu Banks i wszystkie starcia zakończyły się zwycięstwami Dunne'a. Po SSS 16 Travis przegrywał większość pojedynków głównie przez interwencje mistrza. W najbliższą niedzielę Banks będzie próbował zdobyć po raz pierwszy pas PROGRES World i przerwać prawie roczny run Dunne'a.

CCK, zanim trafili do federacji, zdążyli sobie wyrobić nazwiska, walcząc w USA i tam wygrywając pasy CZW Tag Team. W swoim debiucie na gali Chapter 50 zdobyli pasy PROGRESS Tag Team, pokonując British Strong Style. Dokładnie 2 tygodnie później Bate i Seven odzyskali tytuły w Six Man Tag Team matchu. Jako że nie ma automatycznych rewanżów, CCK musieli zacząć pościg za title shotem od nowa. Tak też uczynili i dzięki kilku wygranym pojedynkom otrzymują jeszcze jedną szansę w Alexandra Palace. Na gali Chapter 54 odbyły się singlowe pojedynki między członkami drużyn. Chris Brookes wygrał jeden z nich i wybrał Ladder Match na niedzielny pojedynek.

Rok temu wyłoniono pierwszego mistrza PROGRESS Atlas - został nim Rampage Brown. Nie był to udany run i przerwał go Matt Riddle, który wyniósł pas na inny poziom, broniąc go na galach na całym świecie. Mattowi duże wyzwanie dał WALTER, który za drugim podejściem został nowym mistrzem. W sierpniu w Nowym Jorku Riddle ponownie przejął pas. Tego samego dnia Thatcher wywalczył title shota i w Alexandra Palace cała trójka będzie walczyć o pas PROGRESS Atlas.

Dahlia Black w kwietniu z powodu problemów z wizą musiała wrócić do Nowej Zelandii. Dahila razem z TK Cooperem wróciła na gali Chapter 53, następnie pokonała Jinny i wywalczyła title shota. Toni Storm jest pierwszą mistrzynią PROGRESS Women, ostatnio można było ją oglądać w turnieju Mae Young Classic oraz japońskim Stardom.

W ostatnich miesiącach między Jimmym Havociem i Markiem Haskinsem nie układało się za dobrze. Obaj mają ten sam cel, ponownie zostać mistrzem. Kilka razy przypadkowo przeszkadzali sobie. Razem mieli też szansę pokonać BSS i zdobyć pasy PROGRESS Tag Team, ale przegrali. Ostatecznie Haskins zaproponował, aby ich konflikt został rozwiązany podczas Deatchmatchu w Alexandra Palace.

Ósemka wrestlerów w specjalnym pojedynku będzie miała szansę wygrać title shota na pas PROGRESS World. Natomiast Zack Sabre Jr. rzucił otwarte wyzwanie.Karta gali PROGRESS Chapter 55: Chase The Sun 10.09.17

PROGRESS World Title Match
Pete Dunne (c) vs Travis Banks

PROGRESS Tag Team Title Ladder Match
British Strong Style (Tyle Bate & Trent Seven) (c) vs CCK (Kid Lykos & Chris Brookes)

PROGRESS Atlas Title Match
Matt Riddle (c) vs WALTER vs Timothy Thatcher

PROGRESS Women Title Match
Toni Storm (c) vs Dahlia Black

Deathmatch
Jimmy Havoc vs Mark Haskins

8-Man No.1 Contender Match
Zack Gibson vs James Drake vs Eddie Dennis vs Mark Andrews vs Flash Morgan Webster vs Jack Sexsmith vs Strangler Davis vs Chief Deputy Dunne

Zack Sabre Jr. Open Challenge

Proma przed galą PROGRESS Chapter 55:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Która walka z Wrestlemanii 34 najbardziej ciebie interesuje? Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns
AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura
The Miz (c) vs. Seth Rollins vs. Finn Bálor
Randy Orton (c) vs. Bobby Roode vs. Jinder Mahal vs. Rusev
Alexa Bliss (c) vs. Nia Jax
Charlotte Flair (c) vs. Asuka
Cesaro and Sheamus (c) vs. Braun Strowman and ???
WWE SmackDown Tag Team Championship Match
Cedric Alexander vs. Mustafa Ali
Angle & Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon
WrestleMania Women's Battle Royal
André the Giant Memorial Battle Royal
Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Kevin Owens & Sami Zayn
John Cena vs. Undertaker

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy