Założenia i początek World Title Series, TNA Maximum Impact 2016 w UK jako tapingi Impact

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 693

Odcinek Impact Wrestling z tego tygodnia uzyskał wynik 447 tysięcy widzów. W zeszłym tygodniu było to 275 tysięcy oglądających, więc różnica jest, jak widać, spora. Ring of Honor również zaliczyło skok oglądalności. W tym tygodniu galę RoH obejrzało 177 tysięcy widzów. Tydzień wcześniej było to 127 tysięcy oglądających.

Na środowym Impact Wrestling rozpoczął się turniej "World Title Series" o zwakowany tytuł TNA Heavyweight. Co ciekawe, w turnieju wezmą udział również Knockouts. Cały turniej liczy 32 osoby. Wszyscy uczestnicy podzieleni są na cztery grupy: UK Group, Champions Group, Wildcard Group oraz Knockouts Group. Dwóch uczestników (lub dwie uczestniczki w przypadku ostatniej grupy) z największą ilością punktów przejdzie do części turniejowej. Wtedy 16 osób zmierzy się w tradycyjnym turnieju, a zwycięzca zostanie nowym TNA Heavyweight Championem. W spoilerze zawarte są wyniki turnieju po ostatnim odcinku IW (pierwsze punkty):

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Dixie Carter ogłosiła podczas emisji Bound for Glory na brytyjskim Challenge TV, iż na wszystkich trzech live eventach w ramach TNA Maximum Tour 2016 w Wielkiej Brytanii w styczniu zostaną uruchomione kamery. Wydarzenia z gal tego touru będą zawarte w sześciu odcinkach Impact Wrestling (po dwa na każdy z live eventów).

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

dodane przez Michał Sienkiewicz (Michcio) w dniu: 09-10-2015 01:37:32

Udostępnij

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy