Wyniki gali KPW Arena 9 w Gdańsku

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 598

W sobotę w Gdańsku podczas Szlamfestu odbyła się gala KPW Arena 9. Ponad 600 widzów obejrzało 6 walk pro wrestlingu. Ogłoszono, że kolejna gala KPW Arena 10 odbędzie się 26 maja w Trójmieście, a dokładna lokalizacja zostanie ogłoszona wkrótce.

W pierwszej walce Sawicki nie mógł wystąpić z powodu kontuzji i Rosetti musiał radzić sobie samemu. Pojedynek, w którym wzięli udział również Kowaski i Bravo, wygrali Ostrowski oraz Pannache.Na ringu pojawił się Piękny Kawaler, który powiedział, że postanowił nie walczyć z Biancą, bo Szlamfest nie zasługuje na walkę o pas KPW. Jako że ma dzisiaj wolne od rywalizacji ringowej, będzie się dzisiaj bawił. Zaprosił swojego osobistego kamerdynera, który przyniósł wódkę oraz zagrychę. Piękny Kawaler razem z Kawalerią usiadł przy ringu i oglądał dalszą część gali.W walce kobiet Bianca zmusiła do poddania Alisę. Ron Corvus pokonał Gracjana Kopro, wykonując na nim Piledrivera. Robert Star i Kamil Aleksander zmierzyli się w pojedynku o miano pretendenta do pasa KPW. Starcie wygrał Robert Star i w przyszłości będzie walczył z Pięknym Kawalerem o pas KPW.

W walce wieczoru doszło do wewnętrznej rywalizacji w Kawalerii. Mistrz KPW Old Town GREG popchnął palcem Kaszuba i po kilkunastu sekundach wygrał pojedynek i zachował pas. Postanowiono, że gala nie może się tak zakończyć i GREG jeszcze raz będzie bronił tytułu - przeciwko Dawidowi Oliwie w Hardcore Matchu. W czasie walki użyto drabiny, jarzeniówek, krzeseł oraz klocków Lego. Ostatecznie GREG wykonał Jajachę na jarzeniówki i ponownie obronił pas Old Town. Po walce Kawaleria zaatakowała Dawida OIiwę, na pomoc przybiegli mu wrestlerzy z Sojuszu, ale Piękny Kawaler użył paralizatora. Na ring wbiegł Robert Star i opanował sytuację, tym samym Robert dołączył do Sojuszu.

Wyniki KPW Arena 9 10.03.18
Ostrowski i Pannache def. Kowalski & Bravo, Rosetti

Bianca def. Alisa

Ron Corvus def. Gracjan Korpo

KPW Championship #1 Contender Match
Robert Star def. Kamil Aleksander i został pretendentem do pasa KPW

KPW Old Town Title Match
GREG (c) def. Kaszub i obronił pas

KPW Old Town Title Hardcore Match
GREG (c) def. Dawid Oliwa i obronił pas

Więcej o Kombat Pro Wrestling na:
http://www.kpwrestling.pl/
https://www.facebook.com/kpwrestling/
https://www.instagram.com/kpwrestlingpl/
https://www.youtube.com/channel/UCcOCNMnHr5KPuAvYQvWT8Eg

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Kto wygra WWE 30 Man Royal Rumble Match 2018? Shinsuke Nakamura
Roman Reigns
John Cena
Dolph Ziggler
Finn Balor
Seth Rollins
AJ Styles
Brock Lesnar
Braun Strowman
Kevin Owens
Sami Zayn
Randy Orton
Batista
Triple H
Ktoś inny

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy