Wyniki gali KPW Arena 9 w Gdańsku

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 699

W sobotę w Gdańsku podczas Szlamfestu odbyła się gala KPW Arena 9. Ponad 600 widzów obejrzało 6 walk pro wrestlingu. Ogłoszono, że kolejna gala KPW Arena 10 odbędzie się 26 maja w Trójmieście, a dokładna lokalizacja zostanie ogłoszona wkrótce.

W pierwszej walce Sawicki nie mógł wystąpić z powodu kontuzji i Rosetti musiał radzić sobie samemu. Pojedynek, w którym wzięli udział również Kowaski i Bravo, wygrali Ostrowski oraz Pannache.Na ringu pojawił się Piękny Kawaler, który powiedział, że postanowił nie walczyć z Biancą, bo Szlamfest nie zasługuje na walkę o pas KPW. Jako że ma dzisiaj wolne od rywalizacji ringowej, będzie się dzisiaj bawił. Zaprosił swojego osobistego kamerdynera, który przyniósł wódkę oraz zagrychę. Piękny Kawaler razem z Kawalerią usiadł przy ringu i oglądał dalszą część gali.W walce kobiet Bianca zmusiła do poddania Alisę. Ron Corvus pokonał Gracjana Kopro, wykonując na nim Piledrivera. Robert Star i Kamil Aleksander zmierzyli się w pojedynku o miano pretendenta do pasa KPW. Starcie wygrał Robert Star i w przyszłości będzie walczył z Pięknym Kawalerem o pas KPW.

W walce wieczoru doszło do wewnętrznej rywalizacji w Kawalerii. Mistrz KPW Old Town GREG popchnął palcem Kaszuba i po kilkunastu sekundach wygrał pojedynek i zachował pas. Postanowiono, że gala nie może się tak zakończyć i GREG jeszcze raz będzie bronił tytułu - przeciwko Dawidowi Oliwie w Hardcore Matchu. W czasie walki użyto drabiny, jarzeniówek, krzeseł oraz klocków Lego. Ostatecznie GREG wykonał Jajachę na jarzeniówki i ponownie obronił pas Old Town. Po walce Kawaleria zaatakowała Dawida OIiwę, na pomoc przybiegli mu wrestlerzy z Sojuszu, ale Piękny Kawaler użył paralizatora. Na ring wbiegł Robert Star i opanował sytuację, tym samym Robert dołączył do Sojuszu.

Wyniki KPW Arena 9 10.03.18
Ostrowski i Pannache def. Kowalski & Bravo, Rosetti

Bianca def. Alisa

Ron Corvus def. Gracjan Korpo

KPW Championship #1 Contender Match
Robert Star def. Kamil Aleksander i został pretendentem do pasa KPW

KPW Old Town Title Match
GREG (c) def. Kaszub i obronił pas

KPW Old Town Title Hardcore Match
GREG (c) def. Dawid Oliwa i obronił pas

Więcej o Kombat Pro Wrestling na:
http://www.kpwrestling.pl/
https://www.facebook.com/kpwrestling/
https://www.instagram.com/kpwrestlingpl/
https://www.youtube.com/channel/UCcOCNMnHr5KPuAvYQvWT8Eg

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy