Wyatt liderem kolejnej stajni? Corbin otrzyma duży push? Rusev odcina się od WWE

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Bray Wyatt przeszedł niedawno face turn i stworzył drużynę z Mattem Hardym. Sojusz może jednak nie trwać zbyt długo, ponieważ pojawiły się plany, by Bray zdradził partnera i dołączył do debiutującej w głównym rosterze grupy Sanity. Wyatt miałby zostać liderem grupy.

Mimo że w ostatnim czasie Baron Corbin nie odnosi zbyt dużych sukcesów, to mówi się, że niedługo może go czekać duży push. Fanem zawodnika jest sam Vince McMahon, który widzi w nim jednego z topowych graczy. Te informacje doskonale uzupełniają się z pogłoskami, że na Extreme Rules Corbin zawalczy o mistrzostwo WWE, o czym pisaliśmy wczoraj.

Coraz więcej wskazuje na to, że Rusev może pożegnać się z WWE. Zawodnik totalnie zmienił swoje konto na Twitterze, usunął wszelkie wzmianki o WWE i przestał obserwować federację. Jego zdjęcie profilowe to teraz plakat filmu, w którym zagrał razem z Laną. Oto ostatni tweet, który wysłał:
Zaskoczeniem nie będzie informacja, że WWE początkowo planowało, by Asuka zwyciężyła z Charlotte i została nową mistrzynią. Oznaczałoby to utratę szansy na zdobycie tytułu dla Carmelli, która miała dokonać nieudanego cash-inu tej samej nocy. Asuka zostałaby także przeciwniczką Rondy Rousey na WrestleManii 35. Kilka tygodni przed największą galą roku władze uznały jednak, że Charlotte będzie lepszą rywalką dla byłej zawodniczki UFC. Decyzja została ponoć podjęta w okresie, kiedy Asuka przestała używać akcji armbar. Wtedy to Vince McMahon stracił ponoć wiarę w to, że Japonka może stać na czele kobiecej dywizji.

WWE ogłosiło, że Ronda Rousey dołączy do swoich kolegów z rosteru podczas trasy federacji po Europie i w maju pojawi się między innymi we Włoszech i Francji.

Do obsady kolejnego sezonu Total Divas dołączyły Paige i Sonya Deville. Mówi się także, że w programie będzie występować również Liv Morgan.

WWE jest zainteresowane zatrudnieniem Tessy Blanchard. 22-latka pojawiała się już gościnnie w NXT, wystąpiła także w pierwszej rundzie Mae Young Classic. Teraz ma szansę na stałe zasilić grono pracowników federacji.

Komentarze (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Jak sięgam pamięcią to chyba od 3 lat pojawiają się newsy, że teraz Corbin dostanie push że hej. Rok temu miał nawet zabrać Ortonowi pas. Skończyło się inaczej :)

napisane przez Arkao w dniu : 13-04-2018

Szkoda, że nie pushują Ruseva, na co oczywiście zasługuje ten zawodnik chyba najbardziej spośród całego rosteru zgodnie z opinią fanów. Natomiast pod względem relacji z publiką zasługuje na to najbardziej. Jednakże w takiej sytuacji odejście z dablju będzie najlepszą możliwością dla Ruseva, który bezproblemowo powinien zrobić dużą karierę poza MS. Vince zamiast dawać push zawodnikom, którzy są moneymakerami woli push dla Corbina... zawodnika, który kurwa nie robi żadnego progresu w swojej karierze i który każdemu zwisa.

napisane przez 8693 w dniu : 13-04-2018


Cytat:

WWE jest zainteresowane zatrudnieniem Tessy Blanchard. 22-latka pojawiała się już gościnnie w NXT, wystąpiła także w pierwszej rundzie Mae Young Classic. Teraz ma szansę na stałe zasilić grono pracowników federacji.


To ciekawe. Dobre wrażenie zostawiła po sobie po MYC, ale nie dawałem jej zbyt wielkich szans na angaż. Umie już dużo, ale jeszcze ma trochę do zrobienia w PC i potem może rozwijać skrzydła w NXT.

napisane przez filomatrix w dniu : 13-04-2018

Jest jakiś motyw na początek dla Sanity... ale to powinno być Sanity vs Hardy/Wyatt.

napisane przez aRo w dniu : 14-04-2018

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy