WWE chce pozyskać prawa do gimmicku "Broken", Zapowiedź dzisiejszego NXT

Arkao
Newsów: 1132

WWE planuje, by Hardy Boyz powrócili do gimmicku Broken, lecz prawa do niego należą do Impact Wrestling. Federacja Vince'a McMahona nie chce wchodzić w długoterminowe transakcje i widocznie chcą oni szybko nabyć prawa do gimmicku.

Grupa składająca się z Jindera Mahala oraz Bollywood Boyz ma zostać pełnoprawną stajnią i przez przynajmniej kilka tygodni mogą odgrywać ważną rolę na SmackDown. WWE postanowiło połączyć tę trójkę, bowiem obawiano się, że czyste zwycięstwo Hindusa byłoby mało realne.

Na zagranicznych portalach zauważono, że wczorajsza wygrana Jindera Mahala była jego pierwszym zwycięstwem na SmackDown od października 2012r. Trzeba jednak pamiętać, że na około dwa lata opuścił WWE, a po powrocie walczył na SmackDown.

Shinsuke Nakamura nie zadebiutował jeszcze na SmackDown w oficjalnej walce, lecz w tym tygodniu ponownie pojawił się po zakończeniu 205 Live. Japończyk wszedł do ringu z Dolphem Zigglerem i wygrał to starcie.

House of Horrors Match między Randym Ortonem a Brayem Wyattem na gali WWE Payback nie będzie pojedynkiem o WWE Championship. Tym samym oficjalnie ogłoszono, że w walce wieczoru Backlash Viper będzie bronił złota w starciu z Jinderem Mahalem.

W main evencie dzisiejszego NXT TV zobaczymy pożegnalną walkę Tye’a Dillingera, który wejdzie do stalowej klatki razem z Ericiem Youngiem. Także dzisiaj odbędą się kolejne tapingi NXT, które mogą zasugerować, jak może wyglądać karta kolejnego TakeOver.


Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Która walka z Wrestlemanii 34 najbardziej ciebie interesuje? Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns
AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura
The Miz (c) vs. Seth Rollins vs. Finn Bálor
Randy Orton (c) vs. Bobby Roode vs. Jinder Mahal vs. Rusev
Alexa Bliss (c) vs. Nia Jax
Charlotte Flair (c) vs. Asuka
Cesaro and Sheamus (c) vs. Braun Strowman and ???
WWE SmackDown Tag Team Championship Match
Cedric Alexander vs. Mustafa Ali
Angle & Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon
WrestleMania Women's Battle Royal
André the Giant Memorial Battle Royal
Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Kevin Owens & Sami Zayn
John Cena vs. Undertaker

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy