Walka Omega vs Jericho otrzymała 5 gwiazdek, Pierwsze informacje o gali All-In

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 684

Dziennikarz Dave Meltzer wystawił oceny pojedynkom gali Wrestle Kingdom 12. Walka Omega vs Jericho otrzymała 5 gwiazdek i jest to pierwsza taka ocena, jaką otrzymał Chris w swojej karierze. Kenny natomiast ma już kilka pojedynków ocenionych na 5 gwiazdek i co więcej, wszystkie stoczył w New Japan.

Wysoko została oceniona (4,75 gwiazdki) walka o pas IWGP Junior. Powyżej 4 gwiazdek otrzymały również walki Roppongi 3k vs Young Bucks, Kota Ibushi vs Cody, KES vs EVIL/SANADA, Minoru Suzuki vs Hirooki Goto oraz main event Kazuchika Okada vs Tetsuya Naito.

Ilość gwiazdek wystawionych przez Meltzera pojedynkom na WK12:

New Japan Rumble - 1.5

Roppongi 3k vs Young Bucks - 4

Gauntlet Trios Match:
Suzuki-gun vs War Machine/Elgin - 2.5
Suzuki-gun vs CHAOS - .75
CHAOS vs Taguchi Japan - 1.5
CHAOS vs Bullet Club - 2.75

Kota Ibushi vs Cody - 4.25

KES vs EVIL/SANADA - 4

Minoru Suzuki vs Hirooki Goto - 4.5

Marty Scurll vs KUSHIDA vs Will Ospreay vs Hiromu Takahashi - 4.75

Hiroshi Tanahashi vs Jay White - 3.75

Kenny Omega vs Chris Jericho - 5

Kazuchika Okada vs Tetsuya Naito - 4.5

Według informacji Meltzera Kenny Omega podpisał kontrakt z New Japan do końca 2019 roku.

Poznaliśmy pierwsze informacje na temat gali organizowanej przez członków Bullet Club. Gala All-In odbędzie się 1 września 2018 roku. Nie jest znane miejsce, ale hala ma pomieścić co najmniej 10 tysięcy widzów. Kilka miesięcy temu Dave Meltzer powiedział, że Ring of Honor nie jest nigdy w stanie zrobić gali, którą obejrzy na żywo 10 tysięcy osób. Cody Rhodes nie zgodził się się z tym stwierdzeniem i założył się o to z Meltzerem. Gala będzie finansowana przez Rhodesa oraz Young Bucksów. Grupa ogłosiła pierwsze nazwiska, jakie wystąpią na gali All-In - są to: Cody Rhodes, The Young Bucks, Marty Scurll, Adam Page, Kenny Omega oraz Stephen Amell.

Komentarze (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Należało się Krzysiowi - a sama walka była bardzo dobra i zdecydowanie najlepsza na gali - main event aż tak nie sprostał i szczerze mówiąc nie angażował..
Niestety widać bonera Meltzera w stosunku do Japonii, poza tym od kiedy zaczął walić "poza skalę" to myślę, że coraz częściej będziemy widzieli 5*.
Ogólnie wtf... Suzuki-Goto 4.5?? :lol: walka nie była tak zła jak niektórzy mówią, ale dla mnie to było starcie na trzy gwiazdki.
Aż teraz człowieka żal nachodzi, że fantastyczne starcie Deadmana i Michealsa z WM 25nie dostało 5 gwiazdek, bo należało się, a mimo, że ringowo było świetnie, była historia i psychologia ringowa to ocenę ma jak bardzo dobry spotfest z japońskiej WMki.. oh Dave.
Przynajmniej widać jak nieobiektywne są te oceny i trzeba mieć wyjebane na ratingi jakiegoś redaktorzyny i samemu się posiłkować swoim gustem :D

napisane przez CzaQ w dniu : 11-01-2018

Jericho vs Omega to zdecydowanie najlepsza walka WK, ale czy aż 5 gwiazdek? Można to zaakceptować. 4,5 dla Goto vs Suzuki, czyli dla walki, której największym plusem było to, że Suzuki nie zrobił sleepera i 4,75 dla spot-festu to nieśmieszny żart.

Cytat: CzaQ

fantastyczne starcie Deadmana i Michealsa z WM 25nie dostało 5 gwiazdek

To idealnie obrazuje, jak nisko upadł ten system ocen.

napisane przez Rogos w dniu : 11-01-2018


Cytat:

Minoru Suzuki vs Hirooki Goto - 4.5


Po prostu jebłem jak przeczytałem :D
Meltzer chyba dał tyle gwiazdek za to że Minoru sam siebie zgolił na łyso

napisane przez VillainLee w dniu : 12-01-2018

Wiele absolutnie genialnych walk w historii nie dostało oceny 5* (Taker vs Shawn dwa razy, Shawn vs Kurt i dziesiątki innych), a tak naprawdę Meltzer jest tak oczarowany NJPW, że Jericho vs Omega, które było dobre, ale nawet nie ma podjazdu do tamtych klasyków takiej oceny nie dostało.

Nie mówiąc już o tych 6* i ponad 6*.

napisane przez Arkao w dniu : 12-01-2018

Reklama

Sondy

Ile federacji planujesz oglądać w 2019 roku? 1
2-3
4-5
6 i więcej
Tylko pojedyncze walki i gale
Nie będę oglądał wrestlingu

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy