W jakim stanie naprawdę jest Jordan? Kulisy zakończenia Raw, Sukcesy The Miza i Ruseva

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Wczoraj pisaliśmy o poważnych problemach zdrowotnych Jasona Jordana. Według Dave'a Meltzera zawodnik może pauzować ponad rok, jeśli tylko zdecyduje się na operację karku. Tym informacjom zdecydowała się zaprzeczyć żona Jasona. Przyznała ona, że jej mąż zmaga się z urazem, sytuacja jednak nie jest aż tak poważna, jak przedstawiają to media.
WWE tymczasem wycofało Jordana z trasy. Oznacza to, że nie będzie pojawiał się na live eventach i tapingach.

Na zakończenie Raw Elias wygrał Triple Threat Match, w którym prócz niego udział wzięli John Cena i Braun Strowman. Elias spinował Cenę, a następnie obaj zostali zniszczeni przez Strowmana. Powodem takiego bookingu była chęć sprawienia, by muzyk stał się bardziej over. Ma to także pomóc w rozwoju feudu pomiędzy nim a Johnem. Wydarzenia po walce miały natomiast podkreślić dominację Strowmana, który ma być przedstawiany jako jedna z topowych gwiazd podczas drogi do WrestleManii.

The Miz podpisał nowy kontrakt z WWE. Umowa obowiązywać będzie aż do 2022 roku. Federacja chciała ponoć, by mistrz interkontynentalny zobowiązał się do pracy dla niej przez jeszcze dłuższy okres, ostatecznie jednak stanęło na 4 latach. Pojawiły się także plany, by Miz był najdłużej panującym mistrzem IC w historii, biorąc pod uwagę zsumowany czas wszystkich reignów.

Powody do zadowolenia ma również Rusev. Jego merchandise sprzedaje się doskonale. Koszulka z napisem Happy Rusev Day jest drugą najlepiej sprzedającą się w WWE Shopie, zaraz po t-shircie Rondy Rousey. Wielu nabywców ma także kalendarz Rusev Day.

John Cena i Maria vs Edge i Lita:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

"Elias spinował Cenę, a następnie obaj zostali zniszczeni przez Strowmana. Powodem takiego bookingu była chęć sprawienia, by muzyk stał się bardziej over. Ma to także pomóc w rozwoju feudu pomiędzy nim a Johnem. Wydarzenia po walce miały natomiast podkreślić dominację Strowmana"

Z innych wiadomości: woda jest mokra.

Bez urazy Amy, wiem że tego "newsa" pierwszy podał bodaj Meltzer, czasem jednak wydaje mi się, że dziennikarze mają czytelników za idiotów, którym trzeba tłumaczyć oczywistości...

napisane przez Kcramsib w dniu : 07-02-2018

Reklama

Sondy

Jaka walka będzie najlepsza na gali All In? The Young Bucks & Kota Ibushi vs. Rey Mysterio Jr., Fenix & Bandido
Kenny Omega vs. Pentagon Jr.
NWA Worlds Heavyweight Championship: Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes
ROH World Championship: Jay Lethal (c) vs. Zwycięzca Battle Royalu
Kazuchika Okada vs. Marty Scurll
Stephen Amell vs. Christopher Daniels
Joey Janela vs. Hangman Page
Madison Rayne vs. Chelsea Green vs. Britt Baker vs. Tessa Blanchard
The Briscoes vs. So-Cal Uncensored
Battle Royal

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy