Typy bukmacherów na Fastlane, NXT, rychły powrót Erica Rowana

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 682

Na trzy dni przed galą Fastlane 2017 wielkim faworytem bukmacherów jest Bill Goldberg. Kurs na zwycięstwo legendy WCW w main evencie gali wynosi zaledwie 1.07. Przy ewentualnym zwycięstwie Kevina Owensa można zgarnąć siedem złotych za każdą postawioną złotówkę.

William Regal zapowiedział, że za dwa tygodnie dojdzie do walki między Bobbym Roode'em a Kassiusem Ohno. Stawką tego pojedynku będzie tytuł mistrzowski NXT. Za tydzień dojdzie za to do powrotu Shinsuke Nakamury, który stoczy walkę z TJ Perkinsem.

Wczoraj poinformowaliśmy, że w okolicach lipca pojawić w sprzedaży ma się DVD poświęcone Kevinowi Owensowi. Wrestling DVD Network zapowiedziało, że prawdopodobnie będzie się ono składało z trzech dysków. Może to sugerować, że znajdzie się tam duża ilość pojedynków stoczonych przez Universal Championa.

Pojawiło się promo zapowiadające walkę Romana Reignsa z Braunem Strowmanem na gali Fastlane 2017.
Eric Rowan został podobno dopuszczony do powrotu przez lekarzy i można się go spodziewać w ringu już w najbliższych tygodniach.

The Spirit Squad (Kenny and Mike), którzy kilka miesięcy temu regularnie występowali na SmackDown, wygrali kilka dni temu pasy drużynowe w angielskim PCW.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Partner

Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Sondy

Na ile walk WWE Summerslam 2017 czekasz? O
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze i wyniki

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Twitter

Reklamy